الممنت پلازو ؛ ون مسافرتی ۳ میلیون پوندی

نویسنده:

۰۴:۰۳:۴۲

این ون با 20 تن وزن و 40 فوت طول، مجهز به سیستم گرمایشی طبقاتی و زیر زمینی است.
الممنت پلازو دارای یک اتاق خواب اصلی (مستر) است. اتاق نشیمن آن با به روزترین و جدیدترین مدل از وسایل و امکانات طراحی و ساخته شده است؛ که شامل یک شومینه، یک مجموعه کامل صوتی تصویری، یک میز بار و یک آشپزخانه با تمام تجهیزات مورد نیاز می‌باشد.
شما همچنین می‌توانید از روی تراس سقفی ون، از تماشای مناظر اطراف، در هر کجا که وسیله را پارک کرده باشید لذت ببرید.
لازم به ذکر است که این ون متعلق به یک شیخ است که در دبی زندگی می‌کند و درست مانند خانه او با پوششی از ورق طلا ساخته شده است.
وب سایت نقد و بررسی تکمیلی خودرو (Auto Evolution)  نیز رأی خود را در مورد این وسیله نقلیه ارائه داده است: "من فکر می‌کنم بسیاری از شما مانند من بر این عقیده‌ هستید که این قایق بادبانی زمینی، یک وسیله بسیار زشت در میان سایر وسایل حمل و نقل شخصی است، اما همین وسیله در ظاهر زشت، به دلیل پوشش طلای آن با قیمت 3 میلیون یورو به فروش می‌رسد و این به خاطر آن است که الممنت پلازو متعلق به یک شیخ اهل دبی است و دبی به عنوان لوکس ترین نقطه جهان، پایتخت ناز و نعمت محسوب می‌شود."
الممنت پلازو در حدود 3 میلیون دلار قیمت دارد، اما بسته به نظر و انتخاب مشتریان می‌توان گزینه‌های دیگری به آن اضافه کرد که هر کدام به نوبه خود هزینه جدایی دارد و در نتیجه قیمت آن را بالاتر می‌برد. به عنوان مثال در صورت تمایل می‌توان ریموت کنترلی از طلا به دیگر وسایل آن اضافه کرد که قیمت آن چیزی در حدود 200،000 دلار است و یا یک سیستم سینمای خانگی که قیمت آن 60،000 دلار است (که در صورت انتخاب این سیستم، ریموت کنترل 6،000 دلار قیمت خواهد داشت). 
برگرفته از
الممنت پلازو
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه