کوجیما با Silent Hills شما را تا حد مرگ خواهد ترساند+ اطلاعات کامل

نویسنده:

۰۳:۴۹:۵۷


در کنفرانس سونی، عنوان ترسناکی به نام P.T به تایید رسید و بلافاصله تیزری از آن در PlayStation Store منتشر شد.
حال ما متوجه شدیم که P.T مخفف "Playable Teaser" (تیزر قابل بازی) و نام این عنوان Silent Hills می‌باشد. اشتباهی رخ نداده، این بار کلمه Hill جمع بسته شده است(اشاره به فیلم و بازی Silent Hill) و سازنده بزرگ، هیدیو کوجیما بر روی ان کار می‌کند.
کوجیما بار‌ها گفته بود که علاقه فراوانی به ساخت نسخه‌ای از سری Silent Hill دارد ولی با توجه به تمرکز او بر روی Metal Gear Solid: Phantom Pain، هیچکس توقع نداشت این موضوع به واقعیت بپیوندد.
اگر موفق به اتمام این تیزر کوتاه شوید، میان‌پرده‌ای در انتها پخش می‌شود که Norman Reedus، بازیگر سینما و تلویزیون، را به عنوان کاراکتر بازی معرفی می‌کند، که احتمالاً  او را با نام دریل دیکسون و بازی‌اش در سریال محبوب The Walking Dead یا مردگان متحرک می‌شناسید.
در انتها نیز نام هیدیو کوجیما، Guillermo del Toro، کارگردان و رمان‌نویس معروف مکزیکی، و نام بازی نمایان می‌شود.
امروز کوجیما تمام حدسیات و گمان‌های زده شده را به طور کامل تایید و از برملا شدن این اطلاعات ابزار شگفتی کرد، چرا که به گفته خودش انتظار داشته کشف شدن چنین اطلاعاتی حداقل یک هفته طول بکشد.
کوجیما همچنین اعلام کرد که تیم او قصد دارد گیمر‌ها را تا حد مرگ بترساند، او در انتهای صحبت‌های خود گفت: "معمولاً اگر یک بازی بیش از حد ترسناک باشد، گیمر‌ها به سمت آن نخواهند رفت."
برای ترسناک‌ساختن یک بازی حد و حدودی وجود دارد، ولی گویا کوجیما و تیم او می‌خواهند این مرز را بشکنند و ترسناک‌ترین عنوان ممکن را خلق کنند.
هنوز هیچ اطلاعاتی از تاریخ انتشار Silent Hills و پلتفورم‌های آن منتشر نشده است.

 

پدرام بهادری
برگرفته از
Silent Hills
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه

0 دیدگاه برای “کوجیما با Silent Hills شما را تا حد مرگ خواهد ترساند+ اطلاعات کامل”