جکی چان در «Expendables 4»

نویسنده:

۰۳:۲۹:۰۷

 
اگر کمی به عقب برگردید، در سال 2012 ممکن است به یاد بیاورید که سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) تایید کرده بود که ستاره بین‌المللی جکی چان (Jackie Chan) در "3The Expendables "  بازی خواهد کرد. با این حال، زمانی که شما در پوستر تبلیغاتی پر جمعیت و تریلر فیلم نگاهی بیاندازید، می‌بینید که چان در نهایت در فیلم بازی نکرد. پس چه شد؟ استالونه اخیرا در یک کنفرانس مطبوعاتی توضیح داد "برنامه ریزی از لحاظ زمان بندی درست از آب در نیامد! در چین عاشق او هستند و بنابراین برای او تقاضاهای بسیاری وجود دارد، که او به معنای واقعی کلمه نمی‌تواند 3 روز را از دست بدهد. اما او را دفعه بعد از دست نمی‌دهیم."  و این بدان معناست که چان در "4The Expendables " بازی خواهد کرد.
در واقع خود جکی چان هم این صحبت را تایید کرده و می‌گوید" امروز صبح از طرف شرکت تماس داشتم و گفتند که سیلوستر مرا برای "Expendables 4" خواسته است. از آن‌جا که آن‌ها تاکنون از من برای بازی در فیلم دو و سه درخواست کرده بودند اما من رد کرده بودم؛ پاسخ دادم، "بسیار خوب". در واقع من رد نکرده بودم، فقط گفته بودم نمی‌‌شود تنها من و تو (سیلوستر) باشیم و دیگران نباشند؟ و من تنها برای 5 دقیقه حضور نداشته باشم؟ چون در این صورت تا مخاطبین من را ببینند دیگر من رفته‌ام!"
بنابراین آیا این فیلم توجه کمتری جلب خواهد کرد؟ و یا تیم آن کوچک‌تر خواهد شد؟ اگر این گونه باشد، استالونه و چان باید خود برای تریلر فیلم دست به کار شوند.

یاسمن فراهانی فرد

برگرفته از
Expendables 4
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه