مزایده Bertoia با اسباب بازی‌های قدیمی

نویسنده:

۱۲:۲۵:۲۱

 
به زودی زمان جشنواره سالانه حراج "Bertoia" خواهد رسید، امسال فروش به طور گسترده، متنوع و محبوبی از اسباب بازی‌های قدیمی و قطارها و هم‌چنین اقلام مربوط به برگزاری تعطیلات، در تاریخ 19 تا 20 سپتامبر در گالری حراج بزرگ Bertoia در Vineland نیوجرسی برگزار خواهد شد.
نزدیک به 1400 قلم اسباب‌بازی برای این رویداد رنگارنگ آماده هستند. یک لیست هیجان انگیز شامل اسباب بازی های پنی و ریخته گری آهن و قلع، قایق سربی، قطار اروپایی و ایستگاه آن، اسباب بازی‌های کاغذی و چوبی تشکیل شده است.
Rich Bertoia کاردان مزایده Bertoia می‌گوید " این حراج سرگرم کننده اسباب‌بازی ازA-Z ، شما را ناامید نخواهد کرد. من تا کنون این اسباب‌بازی‌ها را یک‌جا ندیده‌ بودم، چون معمولا به سختی پیدا می‌شوند."
روز اول با مزایده قایق‌های کوچک سربی مینیاتوری مربوط به قرن 19، ساخته کمپانی‌های "Issmayer" و " Heyde" شروع می‌شود. قایق‌های بزرگ‌تر هم به تعداد فراوان در این حراج می‌توان یافت، قایق‌هایی چون " -inch elusive Uebelacker riverboat23"، هم‌چنین آثاری از " Rock & Graner"؛ وسایل نقلیه چدنی ​​آمریکایی شامل اتومبیل، کامیون، دوچرخه، وسایل نقلیه کشاورزی، موتور آتش و کامیون 3 تنی Hubley بسیارنادر در این مجموعه وجود دارند.
چهار ایستگاه Marklin وارد فروش شده‌اند، که از جمله یک ایستگاه مرکزی بسیار زیبا، همراه با لامپ گرد قوسی شکل و هم‌چنین چند لوازم جانبی را شامل می شوند. اسباب بازی‌های آلمانی خاص شامل مجموعه آبی و آب گرم (day spa) بسیار منحصر به فرد در مزایده وجود دارد. یک استخر شنا Marklin مدل مشابه هتل‌های لوکس یک قرن پیش در اروپا نیز در کلکسیون دیده می‌شود.

یاسمن فراهانی فرد

برگرفته از
مزایده Bertoia
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه