استاندارد شدن تجربه کاربری ال‌جی G3 در تمام گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های متوسط تا ابتدایی

نویسنده:

۱۰:۵۸:۱۵

دوربین ساده‌شده و صفحه‌کلید هوشمند به‌روزشده برای ارتقای مجموعه محصولات موبایلی ال‌جی
ال‌جی، از گوشی‌های ساده تا پیشرفته‌اش، فعالانه در حال کار برای ارائه تجربه کاربری متحد و ثابت (UX) در سراسر مجموعه محصولات موبایلی خود است. به همین منظور، ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) استاندارد کردن امکانات تجربه کاربری اختصاصی خود را، که اولین بار در ال‌جی G3 جدید معرفی شد، در تمام گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های متوسط تا سطح پایین خود، که در نیمه دوم امسال معرفی می‌شوند، آغاز خواهد کرد.
 
ال‌جی G3 از زمانی که در ماه مه عرضه جهانی خود را شروع کرد امکانات تجربه کاربری داشت که به طرز مثبتی بسیار مورد استقبال مشتریان و کارشناسان این صنعت قرار گرفت و عناوین بسیار افتخارآمیزی را برای پیشرفت‌های کاربرپسندانه‌اش به خود اختصاص داد. داوران در 2014 Red Dot Communication Design Award نیز ال‌جی G3 را در مجموع با سه عنوان "بهترین بهترین‌ها" برای امکانات تجربه کاربری ساده و ملموسش تحسین کردند.
 
دوربین ساده‌شده تنها منوهایی که بیشتر استفاده شده‌اند را نمایش می‌دهد. این یکی از امکانات تجربه کاربری است که در سرتاسر گوشی‌های هوشمند متوسط تا سطح پایین ال‌جی استاندارد می‌شود. یکی از امکانات اصلی دوربین قابلیت Touch & Shoot است که به ثبت تصاویر خاص با سرعت بالا و خیلی ساده و ملموس کمک می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد بر روی هر جایی از نمایشگر ضربه بزنند تا فوکوس شود و شاتر در یک مرحله تحریک شود. در نتیجه، روند وقت‌گیر دومرحله‌ای حذف می‌شود. ثبت نما با حالت (Gesture Shot) ثبت سلفی‌ها را راحت و سرگرم‌کننده می‌کند. با باز کردن و بستن یکی از دست‌ها در مقابل لنز، شمارش معکوس 3 ثانیه‌ای قبل از تحریک شاتر آغاز می‌شود تا تصاویر سلفی شفاف و بدون مات‌شدگی ثبت شود. قابلیت Clean View پیش‌نمایشی کامل و بدون مزاحمت از رابط کاربری دوربین را با حذف همه آیکون‌های منوی دوربین از روی صفحه نمایش می‌دهد.
 
یک قابلیت دیگر تجربه کاربری استاندارد کردن صفحه‌کلید هوشمند است که با ردیابی و تحلیل عادات تایپ و اطلاع از چیزی که کاربر قصا تایپ کردن آن را دارد خطاهای ورودی را تا 75 درصد کاهش می‌دهد. اندازه این صفحه‌کلید می‌تواند بهتر شود تا بتواند با شست و انگشتان کاربر تطابق داشته باشد. کلمات پیشنهادی، که بالای صفحه‌کلید ظاهر می‌شوند، می‌توانند با کشیدن انگشت شست به سمت بالا وارد شوند. تک‌تک کلیدها نیز می‌توانند با نمادهایی که بیشتر از آنها استفاده می‌کنید سفارشی شوند تا ورود اطلاعات سریع‌تر باشد. فشار ممتد نوار Space و کشیدن انگشت شست یا دیگر انگشتان به سمت چپ و راست و تغییر موضع اشاره‌گر می‌تواند تایپ سریع‌تر را برای شما میسر کند.

 
برگرفته از
تجربه کاربری متحد
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه