اولین تیزر انیمیشن «شاهزاده خانم کاگویا»

نویسنده:

۰۳:۰۲:۱۱

انیمیشن "داستان شاهزاده خانم کاگویا" (The Tale of Princess Kaguya) ساخته کمپانی گیبلی می‌باشد. این فیلم در 2013 به کارگردانی ایسائو تاکاهاتا (Isao Takahata) ساخته شده و قصه این فیلم از یک داستان فولکلوریک ژاپنی الهام گرفته شده است. شاید این انیمیشن با آن‌چه تاکنون دیده‌اید تفاوت داشته باشد؛ این تیزر نشان دهنده هنر سینمای انیمیشن سازی ژاپن است.
داستان شاهزاده خانم کاگویا (به ژاپنی: Kaguyahime no monogatari) از داستان معروف فولکلور ژاپنی به نام " Taketori Monogatari" (The Tale of the Bamboo Cutter : داستان برش دهنده بامبو) الهام گرفته شده، که هر بچه‌ای در ژاپن آن‌ را شنیده است. قصه پیرمردی است که بامبو می‌فروشد و از داخل یک ساقه درخشان بامبو کودکی را پیدا می‌کند که همان شاهزاده کاگویا می‌باشد. زمانی که کاگویا بزرگ می‌شود، 5 مرد از خانواده‌های معتبر پیشنهاد ازدواج به او می‌دهند و او از آن‌ها می‌خواهد که هرکدام برای او یک هدیه به یاد ماندنی ازدواج پیدا کنند.
دوبله این فیلم توسط صداپیشگان: Chloë Grace Moretz، James Caan، Mary Steenburgen، Darren Criss، Lucy Liu، Beau Bridges و James Marsden انجام می‌شود.
داستان شاهزاده خانم کاگویا 17 اکتبر در پاییز امسال با دوبله انگلیسی عرضه خواهد شد.
 
یاسمن فراهانی فرد
برگرفته از
شاهزاده خانم کاگویا
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه