ده نرم‌افزار برتر تلفن‌های هوشمند برای افراد در حوزه کسب و کار

نویسنده:

۰۱:۱۴:۵۵

جهان درحال سریعتر و سریعتر شدن است و افراد در حوزه کسب و کار وقت بیشتری را بیرون از دفتر خود صرف می‌کنند. در زمانی نه‌چندان دور، چنین حالتی باعث می‌شد که این افراد نتوانند کار خود را انجام دهند، اما دیگر چنین شرایطی حاکم نیست. امروزه افراد نرم‌افزارهای متعددی در دسترس دارند که باعث می‌شود زندگی ساده‌تری داشته باشند و بتوانند کار خود را در حال حرکت نیز انجام دهند. بنابر‌این ما ۱۰ نرم افزار گوشی هوشمند را برای افراد در حوزه کسب و کار آماده کرده‌ایم.

Contactually

اگر شما در تجارتی هستید که افراد برای شما بسیار مهم هستند و هزاران شماره تماس دارید که باید نگه‌داشته شوند، در این صورت نرم‌افزار Contactually   برای شما ضروری خواهد بود. این نرم‌افزار، شماره‌ تلفن‌های شما را مدیریت می‌کند و گزارش‌گیری تماس‌هایتان را ساده تر می‌کند. علاوه بر اینها قابلیت هماهنگ شدن با Facebook, Twitter, Mailchimp, Gmail و Outlook  یا هر نرم‌افزار دیگری که با مردم در ارتباط هست را دارد.

Feedly

یک شخص موفق در حوزه کسب و کار، فردیست که همیشه از آخرین رویدادهای دنیای مالی و تجاری آگاه باشد. یک نرم‌افزار که به شما کمک می‌کند که هیچ چیز مهمی را از صنعتتان و دنیای تجارت از دست ندهید، این نرم افزار است. این نرم افزار امکان دنبال کردن خوراک های RSS تمام سایت‌هایی که لازم است دنبال کنید را به شما می‌دهد. بعلاوه این امکان را می‌دهد که شیوه دریافت اخبار را  شخصی‌سازی کنید.

Business Card Reader

اگرچه ممکن است کارتهای ویزیت کهنه و قدیمی به نظر برسند، با این حال همچنان وجود ‌دارند و بخشی از زندگی تجاری هر شخصی هستند. با نرم‌افزاری مانند Business Card Reader  می‌توانید به سادگی کارت ویزیت یک نفر دیگر را اسکن کرد و نرم‌افزار به صورت خودکار، تمام اطلاعات مورد نیاز را بر روی تلفن همراه ذخیره می‌کند.

Tripit

این نرم‌افزار برای هر فرد تجاری که زیاد مسافرت می‌کنند، بسیار ضروری است. داشتن این نرم‌افزار مانند داشتن یک مدیر سفر است. شما تنها اطلاعات سفرتان را به آن می‌دهید و سپس این نرم‌افزار اجاره خودرو، رزروها، تایید پرواز و سایر چیزها را مدیریت می‌کند. همچنین می‌تواند برنامه زمان‌بندی شما را انجام دهد و آن را با افرادی که نیاز است به اشتراک بگذارد. لازم به ذکر است که این نرم‌افزار بیشتر برای سفرهای خارج از کشور کاربرد دارد.

Basecamp

اگر برای یک سازمان بزرگ کار می‌کنید و مخصوصا اگر در جایگاه مدیریتی هستید، نیاز به نرم‌افزاری دارید که تمام پروژه‌هایی را که در آن دخیل هستید را یکجا نگه دارد. این نرم‌افزار چنین‌کاری برای شما می‌کند. این نرم افزار بسیار ساده و بصری است و باعث می‌شود که حتی یک کار را هم از دست ندهید. لازم به ذکر است برای ثبت نام در این نرم‌افزار لازم است که از طریق سایت آن اقدام کنید.

Expensify

در یک کسب و کار لازم است که هزینه ها مورد بررسی قرار بگیرد و این کار معمولا کار خسته کننده و زمان‌بری است. این نرم افزار این کار را بسیار ساده تر و سریعتر می‌کند. اگر شما مدیر یا مالک یک کسب و کار هستید، این نرم‌افزار ابزار خوبیست برای اینکه مطمئن شوید که آیا کارمندان شما پول شرکت را اصراف می‌کنند یا خیر!

pCloud

نرم‌افزارهای زیادی برای ذخیره‌سازی ابری وجود دارند. ولی زمانی که صحبت از یک کسب و کار است، لازم است که مطمئن شویم اطلاعات امن خواهند ماند. این نرم‌افزار در سمت کاربری رمزگذاری می‌شود به نحوی که حتی توسط تیم‌هایی از MIT  و برکلی نیز نتوانست هک شود. این نرم‌افزار برای استفاده بسیار ساده است و امنیت آن، باعث شده است که گزینه مناسبی برای کسب و کارها باشد.

FreshBooks

تمام کسب و کارها نیاز به حسابداری دارند، و اگر می‌خواهید این بخش از کار شرکت را انجام دهید، می‌توانید از این نرم‌افزار استفاده کنید.  این نرم‌افزار قابلیت تطبیق‌پذیری و هماهنگی با سایر نرم‌افزارها را دارد. با این نرم‌افزار می‌توانید در هر کجا که باشید کارهای مالی شرکت خود را مدیریت کنید.

TheStreet

برای افرادی که در سهام های خارجی سرمایه گذاری می‌کنند، این نرم‌افزار گزینه مناسبی است. این نرم‌افزار تمام اطلاعات، اخبار، تحلیل‌ها و سایر موارد لازم در این زمینه را در اختیارتان قرار خواهد داد.

Uber

اگر برای سفرهای خارجی اقدام می‌کنید، نرم افزار Uber  گزینه مناسبی برای حمل نقل آسان خواهد بود. با اینکه این نرم‌افزار یک نرم‌افزار کسب‌وکار نیست، اما می‌تواند جابجایی‌های کاری را برایتان ساده کند. البته برای جابجایی‌های درون کشور، می‌توانید از نرم‌افزار مشابه آن با نام اسنپ استفاده نمایید.

داشتن نرم‌افزارهای مناسب می‌تواند زندگی را برایتان ساده‌تر، ارزان‌تر و سازنده‌تر کند. پس هوشمندانه انتخاب کنید.

برگرفته از
howtotech
لینک کوتاه

دیدگاه