لوازم خانگی پایدار: زیبا، عملی و بازیافت شده

نویسنده:

۰۷:۲۹:۴۳

طراحی کاربردی بسیار زیبا که به طور کامل از دسته اصلاح شده جارو ساخته شده است. در قسمت تکیه گاه و خطوط رویه صندلی دانه‌های چوب نقش جارو را فاش می‌کند؛ اما به دلیل هم‌سانی با خطوط سفید پایه صندلی، با ایجاد یک طراحی مدرن، تا حدودی غلط ‌انداز جلوه می‌کند.
طراحی منحصر به فرد چراغ از چوب 3 لایه همراه با نوری گرم و طبیعی و هم‌چنین با استفاده از لامپ کم مصرف در هزینه برق نیز صرفه‌جویی خواهد شد.
این طراحی که به ظاهر یک پارچه صنعتی به نظر می‌رسد، از لوله‌های دور انداخته شده ساخته شده است. طراحی آن توسط Barley Massey انجام شده و او می‌گوید "بیش از 10 سال است که در کار بازتولید کالا هستم، از طریق طراحی خوب و یک دید قوی برای رنگ و بافت، به آن‌چه دیگران زباله می‌گویند ارزش می‌دهم."
سبدی از جنس پلیمرهای نرم برای قرار دادن مجله یا اسباب بازی در اتاق شما، بسیار شیک خواهد بود؛ اما در واقع این سبد از بطری‌های پلاستیکی بازیافت شده ساخته شده است.
این قوری‌های رنگی زیبا از پلاستیک بازیافت شده در سنگال ساخته شده‌اند. در حالی که شما می‌توانید چای خود را در آن دم کنید، آن‌ها برای آبیاری گیاهان داخل ساختمان و یا دکور آشپزخانه شما نیز مناسب می‌باشند.
این لیوان‌های رنگی از نیمه پایین بطری‌های بی‌مصرف بازیافت شده‌اند.
فرش بازیافت شده از پنبه و ادقام آن با پارچه‌های رنگی زربفت به شکل الگوهای پیچیده‌ و اتفاقی در آمده که هیچ دو طرح فرشی همانند یکدیگر نیستند.
این زنبیل همه کاره، غیر قابل خراب شدن است و قابل استفاده برای پر کردن از یخ برای خنک نگه داشتن نوشیدنی‌ها در تابستان و حمل و نقل در زمستان می‌باشد. این زنبیل دست‌دوز، بسیار زیبا است و بیش از هر چیز ارزش استفاده در فضاهای داخلی را دارد.
سینک روشویی مدرن، از پلاستیک بازیافت شده ساخته شده است.

یاسمن فراهانی فرد

برگرفته از
لوازم خانگی پایدار
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه