چگونه چندین عکس را در یک پست اینستاگرام به نمایش عمومی بگذاریم؟

نویسنده:

۰۳:۱۹:۴۵

در اینجا مقاله میتوانید. چگونگی آپلود و به اشتراک گذاری بیش از یک عکس یا ویدیو را در یک پست‌های اینستاگرامی یاد‌ ‌بگیرید.

دیگر لازم نیست هر بار تنها یک عکس را آپلود کنید! در حال حاضر شما می‌توانید تا ۱۰ عکس و فیلم را در یک پست آپلود کنید.

در مورد مقاومت عدم استقبال فالورهای خود نگران نباشید. این کار مانند نمایش یک داستان است چراکه چندین عکس را در یک پست نمایش داده می‌شوند. عکس اول یک غذا را نشان می‌دهد که نقطه آبی رنگی در پایین عکس وجود دارد. شاید فالورهای شما بدانند که با ضربه زدن بر روی آن می‌توانند عکس‌های بیشتری را ببینند.

اضافه کردن تصاویر و فیلم های متعدد فوق العاده آسان است :

۱- در صفحه اصلی، بر روی آیکون + در پایین صفحه ضربه بزنید

۲- اولین تصویری که می‌خواهید اضافه کنید را کلیک کنید.

۳- آیکون Select multiple در سمت راست پایین تصویر را کلیک کنید .

۴- تصاویری که می‌خواهید اضافه شوند را انتخاب کنید. اگر نمی‌خواهید که عکس‌ها نظم خاصی داشته باشند بر روی عکس ضربه بزنید، آن را نگه دارید و به سمت راست بکشید.

۵- روی گزینه next  در بالای صفحه کلیک کنید و به ویرایش عکس های  خود بپردازید. شما امکان ویرایش عکس‌ها به صورت جداگانه یا ویرایش همه عکس ها در یک مرتبه را دارید. اگر می‌خواهید عکس‌ها را به صورت گروهی ویرایش کنید روی صفحه ضربه بزنید و تمام عکس‌ها را انتخاب کنید و اگر می‌خواهید عکس‌ها را به صورت جداگانه ویرایش کنید آنها را یکی یکی انتخاب کنید، ویرایش را انجام دهید و سپس گزینه  Done را بزنید. این عمل را برای بقیه عکس ها هم تکرار کنید.

۶- هنگامی که ویرایش عکس ها پایان یافت گزینه  Next را بزنید و برای پست خود یک عنوان انتخاب کنید.

۷- در نهایت روی گزینه  Share کلیک کنید.

در صفحه پروفایل شما در بالای صفحه سمت راست ،گزینه ای وجود دارد که پست با تصاویر متععد  شما را  به فالورهایتان اطلاع می‌دهد. فقط کافیست آنها بر روی عکس ضربه بزنند و آن را بکشند تا عکس‌های بیشتر را مشاهده کنند.

برگرفته از
Cnet
لینک کوتاه