مدل ۱۲۸ گیگابایتی آیفون ۶

نویسنده:

۰۸:۰۶:۵۸

طبق اسناد فنی منتشرشده، اپل آیفون 6 با 128 گیگابایت حافظه داخلی در حال تولید است اما چیزی در مورد آی‌فون 6 با 32 گیگابایت حافظه داخلی مشاهده نمی‌شود.
اپل در حال ارتقای ظرفیت داخلی آیفون 6 به 128 گیگابایت است.
طبق منابع، یک سند فنی از امکانات آی‌فون 6 نشان می‌دهد که مدل 128 گیگابایت از این گوشی قرار است عرضه شود و خبری از مدل 32 گیگابایت نیست.
به این معنی که در نهایت، باید در انتظار مدل‌های 16، 64 و 128 گیگابایت باشیم. تا کنون تنها مدل‌های 16، 32 و 64 عرضه می‌شد  (فقط آی‌پد و آی‌پاد با 128 گیگابایت حافظه داخلی عرضه می‌شدند).
طبق همین اسناد، این تراشه 128 گیگابایت حافظه ساخت توشیبا است و مدل‌های 16 و 64 گیگابایت را Hynix، Nynix و SanDisk می‌سازند.
اگر شایعات درست باشد، قیمت آیفون‌های اپل به طرز فزاینده‌ای بالا می‌رود. هم اکنون 80 پوند به قیمت آیفون 5S افزوده شده است و با هر افزایش دوبرابری در حافظه‌ قیمت بالا‌تر می‌رود.
حافظه بیشتر= قیمت بیشتر
این گوشی باریک‌تر و گردتر خواهد بود، نمایشگر بزرگ‌تر و باکیفیت‌تری از جنس یاقوت کبود خواهد داشت و به شارژ بی‌سیم و پشتیبانی از NFC مجهز می‌شود.
تا 9 سپتامبر و زمان رونمایی از این محصول شگفت‌انگیز و پایان یافتن تمام این شایعات بی‌صبرانه باید انتظار بکشیم تا ببینیم اپل بالاخره چه می‌کند.
سعیده اکبری
برگرفته از
آیفون ۶
لینک کوتاه
برچسب ها