فضانورد، عکس‌های باور نکردنی از فضا توییت می‌کند

نویسنده:

۱۲:۰۵:۵۴

 
"رید وایزمن" (Reid Wiseman) فضانورد و ساکن فعلی ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) با استفاده از توئیتر خود تصاویر بی‌نظیری از زندگی در فضا را به اشتراک گذاشته است. بیش از عکس‌های فوری و معمولی، این عکس‌ها و فیلم‌ها، هنر و هم‌چنین درس‌هایی از علوم، جغرافیا و فیزیک نجومی محسوب می‌شوند.
با توجه به WRAL، وایزمن یکی از شش اعزامی از 40 فضانوردان ISS است. روحیه بالتیموری او از دوران کودکی، رویای رفتن به فضا بود؛ و او تصمیم گرفت شکوه و عظمت فضا را برای همه به اشتراک بگذارد. او تا کنون بیش از 220،000 نفر طرفدار در توییتر خود همراه دارد که مشتاقانه در کنار وایزمن به آینده سفر باور نکردنی او نگاهی اجمالی دارند.
به نظر می‌رسد فضانورد از دور، آن‌چه را که می‌بیند برای مخاطبان خود می‌فرستد و اغلب تصاویر همراه با متن ساده‌ای مانند "باور نکردنی" و یا "هرگز در بزرگ‌ترین رویاهایم هم این‌چنین چیزی را تصور نمی‌کردم" می‌باشند. یک شفق سبز همراه با دو بازو از ایستگاه فضایی در اطراف، یکی از عکس‌های جادویی او بود که بیش از 8،000 بار به اشتراک گذاشته شد.
هنگامی که او در حال مستند سازی از طوفان‌های نورانی، شفق شمالی، و دیگر پدیده‌های طبیعی نیست، اغلب بر مکان‌های خاص بر روی زمین با وضوح تکان دهنده‌ای زوم می‌کند. از طریق یک لنز زوم 400mm، لندن قابل مشاهده می‌شود، و با یک لنز 800mm، شما می‌توانید ساختمانی خاص در مرکز شهر فیلادلفیا را نیز انتخاب کنید. بانکوک روشن و احاطه شده توسط چراغ‌های سبز مرموز از بالا تکان دهنده می‌شود. رید وایزمن می‌تواند جهان را از بالا بازرسی کند و با ارسال عکس‌های زیبای خود از یونان، آفریقا، اوآهو که به معنای واقعی کلمه زیبا هستند، ما را هم بی‌نصیب نگذارد.


 

یاسمن فراهانی فرد
برگرفته از
توییت از فضا
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه