آرنولد شوارتزنگر در فیلم زامبی «مگی»

نویسنده:

۱۲:۰۳:۰۵

 
"آرنولد شوارتزنگر" (Arnold Schwarzenegger)، "ابیگیل برسلین" (Abigail Breslin) و "جولی ریچاردسون" (Joely Richardson) در فیلم با ژانر "آخرالزمانی" و زامبی گونه به نام "مگی" (Maggie) بازی کرده‌اند.
این فیلم قرار بود تا در جشنواره فیلم تورنتو در اواخر ماه آینده نمایش داده شود، اما آن‌ها تصمیم  گرفتند که نام فیلم را از لیست اصلی در حال حاضر در جشنواره خارج کنند. اما خبر خوب این است که مگی هنوز هم در سال 2015 در سینما اکران خواهد شد.
شوارتزنگر نقش کشاورز غرب میانه را بازی می‌کند که در کنار دختر نوجوان محبوب خود (ابیگیل برسلین)، حتی پس از این‌که او به آرامی به زامبی آدم‌خواری تبدیل می‌شود باقی می‌ماند.
این فیلم داستان یک ویروس مرگبار برای انسان‌ها است که مانند طاعون جهان را در خطر قرار می‌دهد. هنگامی که مگی، یک دختر جوان به ویروس آلوده می‌شود، پدرش او را به خانه می‌آورد و به او اجازه می‌دهد تا در کنار خانواده خود باشد. هر روز که شرایط مگی بدتر می‌شود، رابطه پدر و فرزندی مورد آزمایش قرار می‌گیرد، و نشان می‌دهد که عشق پدر قوی‌تر از این بیماری است. این پیچ و تاب دردآور در آخرالزمان، چهره انسان را در وحشت غیر قابل توضیحی قرار می‌دهد.
نویسنده داستان "3John Scott " می‌باشد و توسط "Henry Hobson" کارگردانی می‌شود.
یاسمن فراهانی فرد
برگرفته از
Maggie
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه