رونمایی از مرسدس مارکوپولو در دوسلدورف ۲۰۱۴

نویسنده:

۰۷:۱۵:۴۹

 
 اگر چه به نظر می‌رسد با آماده سازی محصولی لوکس تر و راحت تر، بنز قصد دارد گوی رقابت را از دیگر اتومبیل سازان برباید.
 
به تازگی در نمایشگاه ماشین های کاروان دوسلدورف ۲۰۱۴، مرسدس بالاخره از اتومبیل ون خود رونمایی کرد. و اکنون مشخص شده که این شرکت نه یک اتومبیل بلکه دو مدل مختلف را برای نبرد در بازار ونهای مسافرتی آماده کرده است. مدل اول مارکوپولو نامیده می شود، و دومی Marco Polo ACTIVITY نامگذاری شده است.
 
مرسدس مارکوپولو در گروه V کلاس این شرکت قرار می گیرد، در حالی که مدل ACTIVITY در جرگه خانواده اتومبیل های لوکس Vito دسته بندی می شود.
 
مشخصات فنی اتومبیل
مارکوپولو در مدل های 200 CDI و 220 CDI و 250 BlueTEC به بازار عرضه خواهد شد. این مدلها به ترتیب توان موتور ۱۳۶ اسب بخار، ۱۶۳ اسب بخار و۱۹۰ اسب بخاری را برای راننده فراهم می آورند. 
 
مارکوپولو اکتیویتی هم با ۵ مدل موتور مختلف به بازار خواهد آمد که قدرتی از ۸۸ تا ۱۱۴ اسب بخار را فراهم می آورند. این مدلها عبارتند از 160 CDI و 180 CDI و 200 CDI و 220 CDI و 250 BlueTEC.
 
 
قیمت گذاری
مرسدس هنوز چیزی درباره قیمت این خودروهای جذاب مسافرتی اعلام نکرده. اما منابع گوناگون قیمت احتمالی مارکوپولو را ۵۴،۸۳۵ یورو و قیمت مارکوپولو اکتیویتی را حدود ۳۸،۹۶۰ یورو اعلام کرده اند.
 
تصاویر مراسم رونمایی
تصاویری که می بینید، متعلق به مرسدس بنز مارکوپولو و مارکوپولو اکتیویتی هستند که طی مراسم رونمایی رسمی در Caravan Salon 2014 دوسلدورف گرفته شده اند.

 

برگرفته از
Caravan Salon 2014
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه