بازیگران «Star Wars» و چالش سطل آب یخ

نویسنده:

۰۱:۳۴:۵۵

 
بازیگران "جنگ ستارگان: اپیزود هفتم" مارک هامیل (Mark Hamill)، هریسون فورد (Harrison Ford)، پیتر میهیو (Peter Mayhew)، و بازیگر جدید دیزی ریدلی (Daisy Ridley)، و هم‌چنین کارگردان آن جی. جی. آبرامز (J.J. Abrams) برای حمایت از بیماری  ALSوارد چالش سطل آب یخ شدند.
افراد مشهوری مانند استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg)، جورج تاکی (George Takei)، سر پاتریک استوارت (Sir Patrick Stewart)، ویلیام شاتنر (William Shatner)، سر ایان مک‌کلن (Sir Ian McKellen)، و بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) تاکنون سطل آب یخ را بر روی خود ریخته و به نحوی باعث شدند  تا مردم در مورد این بیماری تحقیق و صحبت کنند. اهدا کردن پول برای ALS (:amyotrophic lateral sclerosis اسکلروز جانبی آمیوتروفیک) از اهداف این چالش می‌باشد.
حتی ربات " R2D2" نیز در ویدعویی به این چالش پیوست. حالا، برخی از اعضای بازیگران قسمت هفتم جنگ ستارگان چالش سطل آب یخ ALS را پذیرفته‌‌اند. طرفداران این فیلم بی‌صبرانه برای اکران فیلم جدید انتظار می‌کشند، ولی این فیلم تا تاریخ 18دسامبر 2015 منتشر نخواهد شد. اما حداقل برخی از بازیگران فیلم را می‌توانند از این طریق در ویدعویی که ارسال می کنند ببینند، فقط کمی خیس!
دیزی ریدلی، با معرفی لوک اسکای واکر سطل آب یخ را بر روی خود می‌ریزد و نیز همکار بازیگر خود، مارک همیل را به انجام آن دعوت می‌کند. همیل نیز دعوت او را قبول می‌کند و قبل از ریختن آب گروه "The Kinks" و هم‌چنین کل اعضای قسمت هفتم فیلم جنگ ستارگان را به این چالش می‌کشاند. هریسون فورد، که به تازگی در مجموعه جنگ ستارگان مجروح شد، نیز این چالش را قبول کرد.

یاسمن فراهانی فرد

برگرفته از
چالش سطل آب یخ
لینک کوتاه

دیدگاه