تبلتِ منو نگه دار!

نویسنده:

۱۲:۲۳:۵۸

گاهی اوقات پیش می‌آید که دوست دارید در تخت‌خواب دراز بکشید و با گوشی یا تبلت خود وبگردی کنید. اما نمی‌توانید گوشی را بالای سر خود به مدت طولانی نگه دارید. همه ما این حالت را تجربه کرده‌ایم. درست است؟
خوشبختانه، یک راهکاری برای رفع این مشکل پیدا شده است: یک بازوی محرک نگهدارنده تبلت به نام Usiabu و به قیمت عمده 13 دلار. (البته قیمت این نگهدارنده در هنگ‌کنگ 25 دلار و در وب‌سایت آمازون از 30 دلار شروع می‌شود). همان طور که از قیمت این محصول پیداست نباید انتظار فناوری خاصی داشته باشید. احتمالاً ایده استفاده از لامپ رومیزی با چنین مکانیسمی به ذهنتان خطور خواهد کرد.
نصب ساده است: پایه را روی لبه میز محکم می‌کنید، بازوی استیل را وارد سوراخ گردان می‌کنید و قلاب پلاستیکی تبلت را وارد مفصل دومحور با چرخش 180 درجه عمودی و 360 درجه افقی می‌کنید. بازو تا 90 سانتی‌متر قابل ارتجاع است که کافی است. قلاب تبلت می‌تواند نمایشگرهای از ابعاد 7 تا 12 اینچ را نگه دارد. شما می‌توانید آن را با کشیدن نیمی از قلاب به کنار تنظیم کنید و با قفل پشت آن، تبلت را در جای خودش محکم کنید. این تبلت به دلیل برخوداری از پایه‌های کشویی می‌تواند در جای خود کمی کج شود.

سعیده اکبری

برگرفته از
Usiabu
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه