چالش سطل یخ گریبان‌گیر بازی‌سازان می‌شود

نویسنده:

۰۳:۱۵:۰۸

این چالش بدین گونه است که افراد دعوت شده باید سطلی از آب یخ را بر روی سر خود خالی و یا مقداری پول را به سازمان خیریه بیمارن ALS اهدا کنند، در آخر نیز باید سه نفر دیگر را به این چالش فرا بخوانند. البته بیشتر افراد هر دو کار را انجام می‌دهند و در کنار اهدا پول، ویدوی سطل آب یخ خود را نیز بر روی اینترنت منتشر می‌کنند.
مدتی پیش Markus Notch Persson، خالق بازی متفاوت و اعتیادآور Minecraft، با انجام این چالش، فرد شماره یک Xbox، Phil Spencer، را در کنار کلیف بلیزنسکی، سازنده سری Gears of War،  به چالش کشید. اسپنر نیز با پذیرفتن این دعوت و پخش ویدیو خود به این لیست و افراد معروفی چون تیلور سویفت، جاستین تیمبرلیک، رابرت داونی و بن جاوی پیوست. فیل اسپنسر در ویدیو خود که در زیر قرار داده شده است، سه تن دیگر از بزرگان صنعت گیم، Shuhei Yoshida، رئیس جهانی بخش سرگرمی و بازی سونی، Reggie Fils-Aime، رئیس بخش آمریکا نینتندو و Gabe Newell، رئیس استودیو بازی‌سازی Valve، را به چالش دعوت کرد.
 
 
رجی در کنار قبول کردن چالش تصمیم گرفت که آن را به شیوه‌ای متفاوت انجام دهد، او از تمامی کارکنان بخش آمریکا نینتندو خواست که با او در این چالش شرکت کنند. این کمپانی سپس این شانس را در اختیار کارمندانی که به ALS کمک کردند، گذاشت تا سطل آب یخ را بر روی سر مدیران این کمپانی خالی کنند.
این ویدیو را نیز در انتهای خبر می‌توانید مشاهده کنید.
در این ویدیو علاوه بر رجی و افراد بزرگی چون Mike Fukuda، معاون رئیس بخش اجرایی، Don James، اسطوره نینتندو، نیز دیده می‌شود. او که از سال 1981 تا به الان همراه این کمپانی بوده، نقش بسزایی در موفقیت برند نینتندو و محبوبیت عنوانی چون Donkey Kong در آمریکا داشته است.
 
 

پدرام بهادری

برگرفته از
چالش سطل آب یخ
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه