فراخوان خودروهای سمند مدل ۹۲ برای بررسی سیستم ایربگ

نویسنده:

۰۳:۲۴:۴۳

 
این شرکت می گوید فراخوان انجام شده توسط گروه صنعتی ایران خودرو با هدف تضمین کیفیت و رفع شبهات آتی و در جهت رضایت مندی و اهمیت به مشتریان صورت گرفته است.
 
شرکت از دارندگان و مالکان خودروهای  سمند «ال.ایکس» مدل ۱۳۹۳ خواسته به آدرس اینترنتی ikco.com  مراجعه کرده و شماره شاسی خودرو خود را وارد کنند. و در صورتی که شماره شاسی خودروهای آنها در لیست مشمولین فراخوان باشد، به نزدیکترین نمایندگی مجاز ایران خودرو در سراسر کشور مراجعه کنند.
 
براساس این فراخوان، بازدید فنی و بررسی خودروها توسط کارشناسان مستقر در نمایندگی ها انجام شده و تمامی هزینه های این فراخوان نیز به عهده گروه صنعتی  ایران خودرو خواهد بود.
 
لازم به ذکر است که حدود ۱۰ روز پیش نیز ایران خودرو با ارسال پیامک، تعدادی از مالکان پژو ۲۰۶ را با تاکید فراوان به نمایندگی فرا خوانده بود، تا سیستم کیسه هوا مورد بررسی و بازدید فنی قرار گیرد.
 
هرچند که بروز این اتفاقات در کشور ما معمولا کم و محدود بوده و به دلیل دید منفی جامعه خودرو سازان چندان رغبتی به انجام آن ندارند. اما چنین بازدیدها و فراخوان هایی نه تنها احترام به مشتری و ایمنی وی است، بلکه نشان می دهد که اتومبیل های داخلی اکنون از چنان کیفیت نسبی برخوردار شده اند که ایراد در بخشی از آن نیز برای کارخانه سازنده مهم بوده و با فراخوان محصولات در صدد رفع آن است.

 
برگرفته از
فراخوان
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “فراخوان خودروهای سمند مدل ۹۲ برای بررسی سیستم ایربگ”