Xbox با تبلیغ عطر تقلبی تحریم‌ها را دور می‌زند

نویسنده:

۱۰:۱۴:۴۳


مایکروسافت با راه انداختن سایتی برای عطر Destiny، ممنوعیت و تحریم انتشار تبلیغ از عنوان اکشن Destiny را کنار گذاشت.
این سایت که خبر تاسیس آن توسط شعبه انگستان Xbox در رسانه‌های اجتماعی منتشر شد، در صفحه ابتدایی خود تصویر یک ادکلن را نشان می‌دهد که با کلیک کردن بر روی آن و وارد شدن به صفحه بعدی، هدف واقعی این سایت برملا می‌شود.
در این صفحه توضیحاتی داده شده است که اصل موضوع را روشن می‌کند: "خب داستان از این قرار است. Destiny یک عنوان اکشن اول شخص بی‌نظیر بر روی کنسول ایکس باکس است. مشکل اینجاست که ما اجازه انتشار تبلیغی از این بازی را نداریم. ما نیز این کار را انجام ندادیم. همان طور که از بوی آن(کنایه‌ و اشاره‌ای به تبلیغ عطر) معلوم است، به نظر میاد خبری باشد. پس همین الان بازی را خریداری کنید و تبدیل به یک اسطوره شوید."
پس از آن سایت شما را به فروشنده‌های بسیاری که عنوان Destiny را همراه با کنسول Xbox One می‌فروشند، متصل می‌کند.
رقیب ایکس باکس، PlayStation، همکاری قوی و نزدیکی با Destiny تا به الان داشته است. این عنوان توسط استودیو Bungie، که در گذشته بخشی از استودیو‌های مایکروسافت بود، ساخته و توسط کمپانی Activision عرضه می‌شود.
بخش اصلی کنفرانس‌های سونی در E3 و گیمزکام به معرفی این عنوان ختم شد، و نسخه‌های PlayStation این بازی نیز شامل مراحل و محتویات انحصاریست.
اگرچه، این هفته مایکروسافت اعلام کرد که در آمریکا افرادی که کنسول Xbox One را خریداری نمایند، می‌توانند به انتخاب خودشان یک بازی رایگان دریافت کنند.
پس خرید Xbox One همراه با عنوان Destiny سبب می‌شود که این کنسول تبدیل به ارزان‌ترین کنسول نسل جدید شود، در حالی که سونی تعدادی محدودی PS4 سفید همراه با این عنوان را ارائه می‌دهد.
Destiny در تاریخ 18 شهریور برای کنسول‌های PS3، Xbox 360، PS4 و Xbox One روانه بازار می‌شود.

پدرام بهادری

برگرفته از
Xbox با تبلیغ عطر تقلبی
لینک کوتاه
برچسب ها