پارامونت، به بازی شان هریس در «ماموریت غیر ممکن ۵» چشم دوخته است

نویسنده:

۱۱:۳۷:۳۸

 
در حال حاضر پروژه فیلم‌های دنباله‌دار "ماموریت غیر ممکن 5" (Mission: Impossible 5) با کارگردانی "کریستوفر مک‌کوآیر" (Christopher McQuarrie) در راس، توسط پارامونت پیکچرز (Paramount Pictures) و Skydance در حال تولید می‌باشد.
"تام کروز" (Tom Cruise) در نقش "اتان هانت" (Ethan Hunt) برای بازی به فیلم بازگشته‌ است و "وینگ ریمز" (Ving Rhames) "سایمون پگ" (Simon Pegg) "جرمی رنر" (Jeremy Renner) "آلک بالدوین" (Alec Baldwin) به عنوان رئیس سازمان CIA، که باید با نیروی ماموریت غیر ممکن به برخی از دلیل، وارد نزاع و برخورد ‌شوند، بازی خواهند کرد.
در حال حاضر آخرین مهلت برای صحبت‌های آخر است، که احتمال دارد در نهایت نقش اصلی منفی، بازیگر پرومته (Prometheus) "شان هریس" (Sean Harris) برای ایفای نقش انتخاب شود. اگر چه منبع خبر اخطار می‌دهد که این معامله هنوز به صورت قطعی انجام داده نشده است.
شاید که هریس در ایالات متحده به خوبی شناخته نشده باشد، اما این بازیگر بریتانیایی در فیلم‌های "Harry Brown"، "-Hour Party People24"، سه گانه " بلژیکی قرمز سوار" (Belgian Red Riding) و مجموعه "The Borgia" به خوبی درخشیده است. با این حال بازی در این نقش می‌تواند یک موفقیت و دستیابی بزرگ، به ویژه با توجه به نتایج موفقیت‌آمیز فیلم‌های ماموریت غیر ممکن در طی 20 سال گذشته، پس از تولید اولین فیلم آن در سال 1996، برای هریس باشد.

یاسمن فراهانی فرد

برگرفته از
ماموریت غیر ممکن ۵
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه