آیفون ۶ پلاس با نمایشگر ۵.۵ اینچی و قیمت قراردادی ۲۹۹ دلار

نویسنده:

۱۰:۴۸:۴۶

نمایشگر ۵.۵ اینچی آیفون ۶ پلاس، آن را رکورد دار بزرگترین اسمارت فون تولیدی شرکت اپل کرده است. بعد از مدتها شایعه درباره یک محصول ۵.۵ اینچی و تقاضای بازار برای آیفون های بزرگتر، اپل بزرگترین آیفون خود را تولید کرد.
این آیفون که همانند آیفون ۶ از محافظ نمایشگر ion-strengthened glass بهره می برد، اندکی ضخیم تر بوده و ۷.۱ میلیمتر ضخامت دارد. البته هنوز از آیفون ۵ اس ۷.۶ میلیمتری نازکتر است. این آیفون علاوه بر این قابلیت نرم افزاری ویژه جدیدی را فراهم می آورد که می توان آن را مخصول آخرین نسخه سیستم عامل موبایل اپل، iOS 8 دانست. بالاخره می توانید دستگاه تان را بچرخانید و به صورت افقی از تمامی اپلیکیشن ها و چینش آیکون ها استفاده کنید.
البته اینکه اپلیکیشن ها تا کنون برای تناسب تصویر ۱۶:۹ طراحی شده اند و برای نمایشگرهای ۴ اینچی ایفون ۵ و ۵ اس بهینه گشته اند، مشکلی در کار با نمایشگر بزرگتر نخواهند داشت. نمایشگر ۵.۵ اینچی آیفون ۶ پلاس  با رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل عرضه می شود که در مقایسه با رزولوشن ۱۱۳۶ در ۶۴۰ پیکسل آیفون ۵ اس سال گذشته تقریبا ۱۸۵ درصد پیکسل های بیشتری دارد،
نمایشگر بزرگ این محصول به اپلیکیشن ها اجازه می دهد تا اطلاعات بیشتری را نسبت به قبل به نمایش بگذارند.  برای مثال در حالت لند اسکیپ یا افقی، اپلیکیشن ایمیل می تواند لیست ایمیل ها را در سمت چپ و محتوای ایمیل را در سمت راست به نمایش بگذارد. درست همانند آنچه در آیپد ایر و مینی در اختیار کاربر بود. 
قیمت پایه آیفون ۶ پلاس برای مدل ۱۶ گیگابایتی ۲۹۹ دلار اعلام شده و نسخه ۶۴ گیگابایتی آن ۳۹۹ دلار قیمتگذاری شده است. البته مدل ۱۲۸ گیگابایتی تازه وارد ۴۹۹ دلار به فروش خواهد رسید. البته تمامی این قیمت ها متعلق به نسخه های ویژه اپراتورهای موبایل هستند و مطمئنا قیمت نسخه بدون قرارداد بسیار بالاتر خواهد بود.  قرار است پیش فروش این محصولات از  ۲۱ شهریور آغاز شود و فروش آیفون ۶ پلاس از ۲۸ شهریور شروع می شود. 
برگرفته از
آیفون ۶ پلاس
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه