غول‌های شگفت‌انگیز دوقلوهای «Os Gêmeos»

نویسنده:

۰۴:۰۲:۲۷

 
در طول ماه گذشته، به لطف هنر خیابانی برزیلی، دوقلوهای "Gêmeos Os" شش سیلو با 70 فوت قد (21.336 متر) در جزیره گرانویل ونکوور را با هنر رنگارنگ خود، به شخصیت‌های کارتونی و غول‌های متنوع تبدیل کردند. این پروژه، که بخشی از دوسالانه ونکوور است، بزرگترین کار آن‌ها با نقاشی سطوح خارجی تا به امروز می‌باشد.
از لحاظ هزینه‌های مرتبط با این نقاشی دیواری، تقریبا 1400 قوطی رنگ اسپری برای تکمیل آن مصرف شده است؛ که با موفقیت از طریق استفاده از سایت جمعیت مالی Indiegogo جبران شده است. در حال حاضر آن‌ها امیدوارند تا این قیمت را تا 125000 دلار برای پوشش هزینه‌های کامل پروژه، از جمله بلیط هواپیما، آمادگی و مراحل مقدماتی، یک روکش پایه برای سیلوها (حتی سیلوها نیز به آستر نیاز دارند!) و اجاره تجهیزات بالابر، افزایش دهند. دوقلوها وقت خود را به انجام طرح‌های غیرانتفاعی صرف کردند.
آن‌ها می‌گویند "اولین چالش از این پروژه برای ما، پیدا کردن یک محل مناسب با ایده‌های ما بود. ما یک دیوار دو بعدی معمولی که قبلا هم بسیار روی آن کار کرده‌ایم نمی‌خواستیم، بلکه ما چیزی متفاوت و سطحی ویژه و منحصر به فرد برای انجام کار در نظر داشتیم. این دوسالانه ارتباط قوی با مجسمه سازی دارد، بنابراین ما تصمیم گرفتیم تا محلی را که در آن نقاشی را می‌توان منجر به ایجاد گفتگو بین جهان دو بعدی و سه بعدی تبدیل کرد، پیدا کنیم."


برگرفته از
Os Gêmeos
لینک کوتاه

دیدگاه