عجیب اما واقعی: کلاس یوگا در کنار بزها!

نویسنده:

۰۵:۰۳:۴۳

شاید از دیدن بزهایی که از سر و کول کارآموزان در یک کلاس یوگا بالا و پایین می‌روند تعجب کنید اما در شهر نیو همپشایر جنوبی در میان بیشه، مزرعه جنیس برای مشتاقانی که علاقه‌مند به تمرین حالت‌های مختلف یوگا هستند کلاس‌های یوگا را به همراه بزها برگزار می‌کند.

به گفته مربی این کلاس‌ها، هرگز بزها موجب ناراحتی کارآموزان نشده‌اند و همیشه آنها را شاد کرده‌اند. علاوه بر این، با وجود بزها، کلاس نشاط بیشتر و جو مسرت‌بخشی به خود گرفته است.

در طی تمرینات، کارآموزان روی تشک‌های نرم می‌نشینند و حرکت کششی و آرام‌بخش انجام می‌دهند و در همان حال نیز ۵ بزغاله نیجریه‌ای کوتوله که جثه آنها به اندازه سگ‌های کوچک است وارد استودیو می‌شوند و بدین صورت کلاس یوگا به همراه بزها آغاز می‌شود.

مزرعه جنیس که محل برگزاری این کلاس‌هاست حدود ۲ هکتار وسعت دارد و در نیوهمپشایر ناتینگهام، حدود ۱۰۰ کیلومتری شمال بوستون، واقع شده است .

در حال حاضر، کلاس یوگا ۸ کارآموز دارد و در وب‌سایت این مزرعه شهریه هر دوره از این کلاس‌ها ۲۲ دلار برای هر نفر ذکر شده است. به گفته مربیان یوگا، قرار است جای دیگری در طبقه بالای اتاق شیردوشی بزها برای استودیو در نظر گرفته شود که در این حالت ظرفیت کلاس از ۸ نفر در حال حاضر به ۱۶ نفر خواهد رسید.

در این کلاس‌ها، کارآموزان حالت گربه و پل را در حالی تمرین می‌کنند که بزغاله‌ها یا از سر و کول آنها بالا می‌روند و یا اطراف آنها قدم می‌زنند. خیلی هم جالب و هیجان‌انگیز!

برگرفته از
AVAX
لینک کوتاه

دیدگاه