مورگان فریمن در «بن هور»

نویسنده:

۰۴:۳۸:۵۲

بعد از انتشار این خبر ‌که مورگان فریمن با بازی در نقش یک وکیل حقوقی در فیلم "تد 2" (Ted 2) ظاهر می‌شود، این بازیگر نقش جدید و مهمی نیز در پارامونت پیکچرز و MGM در فیلم جدید بن هور می‌گیرد. مانند فیلم اصلی آن، داستان در مورد یک شاهزاده یهودی، "یهودا بن هور" (Judah Ben-Hur) و مسلا Messala، پسر یک مالیات جمع کن رومی می‌باشد، که قبل از به قدرت رسیدن امپراتوری روم به عنوان بهترین دوست در کنار هم بزرگ شدند.
اما این نسخه فیلم بیش‌تر به کتاب خود وفادار است و در آن به داستان عیسی مسیح گره خورده است، که با بن هور برخورد دارد و او را در جهت تبدیل شدن به یک مؤمن در دین مسیحیت پیش می‌برد. اما فریمن در نقش چه کسی بازی خواهد کرد؟
طبق گزارش Deadline، فریمن نقش Ildarin را بازی خواهد کرد؛ مردی که به بن هور برده می‌آموزد تا چگونه به یک قهرمان مسابقات ارابه کالیبر تبدیل شود. کارگردان این فیلم، "Timur Bekmambetov" است و تنها نامی که در ارتباط با نقش یهودا بن هور تاکنون ذکر شده است "تام هیدلستون" (Tom Hiddleston) می‌باشد و البته آن هم هنوز برای پذیرفتن نقش به طور قطع مشخص نیست.
این فیلم برای اکران در تاریخ 26 فوریه 2016 به روی پرده سینماها خواهد رفت، بنابراین تولید فیلم اواخر امسال یا اوایل سال آینده آغاز خواهد شد.

یاسمن فراهانی فرد

برگرفته از
مورگان فریمن
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه