«ویل فرل» می‌خواهد با شما به بازی ویدئویی بنشیند + ویدیو

نویسنده:

۰۴:۴۶:۲۷

 
جهان پر از کسانی که عاشق بازی‌های ویدئویی و متنفر از سرطان هستند، می‌باشد. "ویل فرل" (Will Ferrell) بازیگر و کمدین از جمله این افراد است. اوایل این هفته، فرل مبارزات بازی Gamer Challenge SuperMegaBlastMax کمپین Indiegogo را برای جمع آوری پول برای موسسات خیریه، با دو هدف کمک به صندوق هزینه‌های تحصیلی برای نجات یافتگان از سرطان و ارائه کمک‌های مالی برای خانواده‌ها با کودکان مبتلا به سرطان، راه اندازی کرد.
یک برنده خوش شانس به صورت تصادفی انتخاب می‌شود تا با یک همراه برای بازی ویدئویی با خود آقای بورگاندی، به سفر سن فرانسیسکو بروند. تمام هزینه‌های سفر پرداخت خواهد شد و این رویداد به صورت زنده برای همه پخش خواهد شد.
هم‌چنین کسانی که برنده نشوند هنوز هم می‌تواند از دیگر مزایا بهره ببرند. هر کسی که حداقل 10 دلار اهدا کند، 5 دلار اعتبار برای خرید بازی ویدئویی دیجیتال از سایت آمازون را دریافت خواهد کرد. از دیگر جوایز آن، تی‌شرت با مارکSuperMegaBlastMax ، لباس‌های هودی، کرم ضد آفتاب، و حتی تشکر شخصی فرل از شما، همه برای کسانی که بر اساس سطوح مختلف و خاصی پول اهدا کنند، می‌باشند.
 

 

این کمپین برای به واقعیت پیوستن، نیاز به جمع آوری 375000 دلار دارد، و در حال حاضر به بیش از 41000 دلار رسیده است؛ برای رسیدن به این هدف 30 روز باقی مانده است.

یاسمن فراهانی فرد

برگرفته از
ویل فرل
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه