دیگر منتظر صورتحساب رستوران نشوید! + ویدیو

نویسنده:

۰۵:۲۱:۴۰

با اپلیکیشن «تب»، مشتریان پس از اتمام غذا در بسیاری از رستوران‌‌‏های تورنتو منتظر دریافت صورتحساب نخواهند شد؛ البته هنوز هم باید مبلغ غذای صرف شده را بپردازند.

کاربران هنگام نصب این اپلیکیشن، ابتدا با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود ثبت‌‌‏نام می‌‌‏کنند و می‌‌‏توانند مبلغ انعام را به طور پیش فرض تنظیم ‌‌‏کنند. پس از ورود به رستوران در صورتی که بخواهند صورتحساب را با بقیه افراد تقسیم کنند، اطلاعات را وارد می‌‏کنند. سپس می‌‏توانند در هر زمان که مایلند رستوان را ترک کنند.

«آدام اپستین» از طراحان اپلیکیشن تب می‌‌‏گوید: «اینکه مجبور نیستید برای صورتحساب صبر کنید، احساس آزادی می‌‌‏دهد.  انتظار برای گرفتن صورتحساب در یک رستوران شلوغ مثل این است که زندانی شده‌‌‏اید.»
 

در حال حاضر تعداد زیادی از این نوع نرم افزار با خدمات مشابه در ایالات متحده و در بازار وجود دارد از جمله می‌‌‏توان به مدل ای بی متعلق به شرکت پی پال، «OpenTable and startups Cover» و «Dash and TabbedOut» اشاره کرد؛ اما این بازار هنوز در کانادا نوظهور است.

اپستین امیدوار است که این نرم افزار تا پایان سال در یکی دیگر از شهر‌‏های کانادا نیز راه‌‏اندازی شود.

وی‌ ‏می‌‌‏گوید که یکی از مشتریان در ایمیل خود درباره‌‌‏ی استفاده از این نرم افزار نوشت: «ترک کردن رستوران بدون گرفتن صورتحساب خیلی جالب است؛ البته کمی هم عجیب و غریب به نظر می‌‏رسد. اما کلا حس خیلی خوبی دارد.»


 


برگرفته از
Tab
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه