«Star Wars» بدون موسیقی کاملا خنده‌دار می‌شود + ویدیو

نویسنده:

۰۵:۲۸:۱۹

 
خیره شدن‌های عجیب، سرفه تصادفی، خنده عصبی و ترسناک و غرش‌های ووکی (Wookiee) در صحنه اتاق Throne Room، تنها چیزهایی هستند که اگر موسیقی "جان ویلیامز" (John Williams) از "جنگ ستارگان" حذف شود، باقی خواهند ماند. اگر آهنگساز افسانه‌ای جان ویلیامز برای زندگی روزمره ما موسیقی متن عرضه کند، همه چیز عالی به نظر خواهد رسید. اما چه اتفاقی می‌افتد هنگامی که لحظات به یاد ماندنی از فیلم‌های خاطره‌انگیز ما، بدون شکوه و جلال ترومپت و ویولون نشان داده شوند؟
کاربرYouTube ، Auralnauts یک ویدیو از دقیقا همان چیزی که تصور ما از مراسم جایزه سلطنتی بزرگ در پایان "جنگ ستارگان" است را بدون موسیقی متن فیلم ویلیامز منتشر کرد؛ "جنگ ستارگان منهای ویلیامز". همان‌طور که انتظار می‌رود، چند سرفه عصبی، به علاوه صدای قدم به قدم و ترسناک ووکی و ادای غرش از دهان خزدار Chewbacca وجود دارد.
بدون موسیقی، این مراسم کاملا عجیب و غریب است و در نهایت هیچ گفتگویی در آن وجود ندارد. حتی به نظر می‌رسد پرنسس Leia سخت در تلاش است تا چشم خود را از چرخیدن باز دارد! کسی نیست که با آخرین غرش Chewbacca به خنده نیافتد، و آخرین غرش او کمدی خالص است، حتی اگر Chewie مدال براق خود را هرگز نگیرد!

 

 

یاسمن فراهانی فرد
برگرفته از
Star Wars
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه

0 دیدگاه برای “«Star Wars» بدون موسیقی کاملا خنده‌دار می‌شود + ویدیو”