موزه‌ای جدید در لندن افتتاح می‌شود

نویسنده:

۰۸:۱۸:۰۶

 
هزینه ورودی به مجموعه مگنا کارتا (Magna Carta) رایگان است و هدف از ساخت فضای این نمایشگاه دائمی، نمایشی از چرخش گزینش‌های اسناد نادر، جذاب و گاهی اوقات هم تعجب آور از آرشیو گسترده‌ای از شرکت شهرلندن می‌باشد. مکان این گالری در قلب لندن است و با بیش از 1000 سال تاریخ سیاسی و اجتماعی کشور، واقع در گالری "Guildhall Art Gallery" و ارائه شده توسط شرکت شهر لندن "City of London Corporation" انتخاب شده است.
گالری میراث روزانه باز خواهد بود و با نگاهی به آینده، به دنبال اسنادی که هم‌چون جواهر نادرند می‌باشد، از جمله سند معامله خرید یک خانه متعلق به شکسپیر در Blackfriars در سال 1613 که حامل امضای خود او می‌باشد، از یکی از تنها شش نمونه شناخته شده آن در جهان است. این گالری هم‌چنین نگاهی به سهم جوامع مختلف لندن ساخته شده از ایرلندی‌ها و ورود مهاجران آفریقایی کارائیبی در اواخر دهه 1940 دارد؛ تا یک خانه از تاریخ برای گذشته، حال و آینده لندن ارائه دهد.
بخشی از آن نیز به علت برگزاری جشن بین المللی، به مناسبت هشتصدمین سالگرد مگنا کارتا، این فرصت منحصر به فرد را برای بازدید کنندگان گالری میراث، برای بازدید از بهترین نسخه بازمانده از قرن سیزدهم را ایجاد می‌کند. هم‌چنین برای ارتباط با صدمین سالگرد آغاز جنگ جهانی اول، این نمایشگاه شامل یک پوستر برای برگزاری یک جلسه استخدام در عمارت شهرداری در سال 1914 می‌شود، این پوستر اولین نسخه از هزاران نسخه پس از آغاز جنگ در سراسر کشور است، که در آن شهردار قطعنامه‌ای به جهت حمایت از ملحق شدن به ارتش ارائه داده است.

یاسمن فراهانی فرد

برگرفته از
۱۲۹۷ مگنا کارتا
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه