روزهای خوش موبایلی در انگلیس: پیش‌فروش گلکسی‌نوت ۴ و عرضه رایگان اکسپریا زد ۳

نویسنده:

۰۴:۱۵:۱۱


خبر داغ فعلی این بازار، آغاز پیش‌فروش جدیدترین فبلت سامسونگ، گلکسی‌نوت ۴ است. سامسونگ اعلام کرده آخرین فبلت جذابش را که به تازگی رونمایی شده، از فردا در انگلیس پیش‌فروش می کند و البته آن را از ۱۸ مهر به مشتریان تحویل خواهد داد. خریداران برای پیش‌خرید این محصول می‌توانند به فروشگاه‌های Samsung Experience مراجعه کنند.

 

داستان جذاب بعدی هم، آغاز عرضه اکسپریا زد۳ سونی توسط اپراتورهای موبایل انگلیس است. از امروز اکسپریا زد ۳ تحت قرارداد اپراتورهای O2، وودافون و Everything Everywhere در بریتانیای کبیر عرضه می‌گردد. کاربران انگلیسی اکنون می‌توانند با عقد قرارداد ماهیانه‌ی حداقل ۲۸ پوندی با هر یک از این سه اپراتور، یک دستگاه اسمارت‌فون Xperia Z3 رایگان دریافت کنند.

 

البته کاربرانی که به دنبال نسخه‌های بدون قرارداد و آزاد این اسمارت‌فون باشند، باید ۵۱۵ تا ۵۳۰ پوند جهت خرید اکسپریا زد ۳ در این کشور بپردازند. با عرضه زد ۳، اکنون قیمت اکسپریا زد ۲ تحت قرارداد با کاهش چشمگیری روبرو شده است. زیرا حالا دیگر یک محصول پرچمدار به حساب نمی‌آید و جای خود را به Z3 داده که از بدنه‌ای محکم‌تر، مقاومت بیشتر در برابر آب، پردازنده قویتر و وزن کمتری بهره می‌برد.

 

شما از میان این دو رقیب بزرگ‌جثه کدام یک را انتخاب می‌کنید؟ فبلت ضد‌آب سونی یا نوت سامسونگ با قلم‌دیجیتال بهبودیافته می‌تواند راضی‌تان کند؟ 

عباس واحدی

برگرفته از
روزهای خوش موبایل بازها در انگلیس
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه

0 دیدگاه برای “روزهای خوش موبایلی در انگلیس: پیش‌فروش گلکسی‌نوت ۴ و عرضه رایگان اکسپریا زد ۳”