اعطای نشان طلای رسانه به مجله اینترنتی فوت‌وفن

نویسنده:

۰۲:۱۶:۵۶

مجله اینترنتی فوت‌وفن نشان افتخارآمیز طلای رسانه را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرد.

 

logo-samandehi

 

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعطای لوگو به رسانه‌های برخط فوت‌وفن هویت صاحب آن و صلاحیت وی را برای فعالیت احراز می‌کند. لیکن مسئولیت محتوای منتشرشده بر عهده صاحب رسانه برخط است. دارنده رسانه برخط ملزم به رعایت قوانین و مقررات و مفاد مندرج در تعهدنامه امضاشده توسط خودش است.

وب‌سایت «فوت‌وفن» در پی احساس نیاز، علاقه شخصی و همچنین توجه به رویکرد اطلاع‌رسانی در ایران، از شهریورماه ۱۳۸۹ در حوزه آی‌تی متولد شد اما طولی نکشید که دریافتیم تنها تمرکز صرف بر دنیای فناوری اطلاعات برطرف‌کننده نیاز کاربر کنجکاو ایرانی نیست. البته همراهی یک بعدی با دوستان عزیزی چون شما، چندان عطش به کاوش در شما و تمنای تولید در ما را برطرف نمی‌کند. لذا بر آن شدیم تا به تأمین محتوا در زمینه‌های دیگر نیز بپردازیم.

نتیجه آن شد که بعد از ۴ سال، با شروع سال ۱۳۹۲ بخش‌های جدیدی به «فوت و فن» افزوده شد. اکنون شما نه تنها با یک وب‌سایت فن‌آوری فارسی زبان روبه‌رو هستید، بلکه «فوت و فن» تبدیل به مجله آنلاینی با سلایق گوناگون گردیده است که موضوعات مختلفی چون «دانش و فن»، «فرهنگ و هنر»، «اقتصاد»، «چند رسانه‌ای»، «تئاتر و سینما» و غیره را پوشش می‌دهد.

و هم‌زمان با تبدیل از یک سایت فناوری به مجله آنلاین محتوایی، لباسی را بر تن «فوت و فن» پوشاندیم که چست و چالاک بوده و همواره آماده هرگونه تغییری باشد. اگرچه «فوت و فن» اکنون به معرفی کالاهای گوناگون در حوزه آی تی، اقتصاد و هنر یا بررسی محصولات مختلف و همچنین فوت‌و‌فن‌های استفاده از این محصولات برای کاربرد هرچه بهتر آنها می‌پردازد، اما دائما در کمین موضوعات تازه‌ای است که کاربر فارسی زبان به آن نیاز پیدا کرده و دنبالش باشد.

لذا از تمام شما خوانندگان گرامی و همراهان همیشگی استدعا داریم که با لطف، نظرات، پیشنهادات و انتقادات گران‌بهایتان، همیشه پشتیبان و راهنمای ما در این مسیر باشید. و مهمتر از آن، در ارتقای کیفیت کار (که هدف همیشگی‌مان است) و شناسایی دیگر حوزه‌های مفید و کاربردی یاری‌مان کنید. همچنین در پیگیری خط مشی اصلی «فوت و فن» که خبررسانی و تولید محتوای حرفه‌ای، کاربردی، مفید، بی‌طرفانه و صادقانه است، ما را همراهی و مراقبت نمایید.

برگرفته از
فوت و فن
لینک کوتاه

دیدگاه