عرضه گلکسی‌نوت ۴ از ۲۲ مهرماه در آمریکا

نویسنده:

۰۹:۵۰:۴۹

دیروز از خبرهای خوش موبایلی انگلیس گفتیم (لینک) و اینکه سامسونگ از امروز در این کشور پرچمدار جدید خود را پیش‌فروش کرده و از ۱۸ مهرماه آن را به بازار عرضه خواهد نمود. البته این غول کره‌ای کاربران آمریکا را نیز از یاد نبرده و اندکی پس از آن خبر داده که عرضه گلکسی‌نوت ۴ در آمریکا نیز از ۲۲ مهرماه آغاز خواهد شد و هواداران سامسونگ از هم‌اکنون می‌توانند آن را پیش‌خرید کنند.

سامسونگ به خوبی خود را برای مبارزه تازه با اپل آماده کرده است و گلکسی‌نوت ۴ می تواند همان طوفانی باشد که مجال را بر آیفون‌های بزرگ‌اندازه جدید اپل (مخصوصا فبلت آیفون ۶ پلاس) تنگ خواهدکرد. اما به نظر می‌رسد که گلکسی‌نوت تازه اندکی دیر به خط شروع مسابقه رسیده و باید برای برنده شدن تلاش بیشتری کند.
 
هرچند که از نگاه دیگر، سامسونگ در این محصول توانسته فاصله میان زمان معرفی و تاریخ عرضه رسمی را به کمتر از ۳۰ روز برساند، که این خود موفقیتی بزرگ برای این شرکت به شمار می رود.
 
مطمئنا دنیا همیشه بر مدار آمریکا نمی‌چرخد (حداقل دنیای تکنولوژی) و مهم نیست که اوباما در این خصوص چه عقیده ای دارد. در حالی که آمریکایی ها و انگلیسی ها باید تا ماه آینده میلادی برای خرید گلکسی‌نوت ۴ صبر کنند، خبرها حاکی از آن است که خوره‌های اسمارت‌فون کره‌جنوبی از چهارم مهرماه (۲۶ ماه جاری میلادی) قادر خواهند بود این فبلت ۵.۷ اینچی با نمایشگر کواد اچ‌دی را در دست گیرند.
 
اپراتورهای آمریکایی از اکنون زمانهای گوناگونی را برای عرضه این محصول اعلام کرده‌اند و البته قیمتها هم در شرکتهای مختلف فرق می کند. مشتریان AT&T می توانند با پرداخت ۲۹۹.۹۹ دلار گلکسی‌نوت ۴ را با قرارداد دوساله (ماهیانه ۳۰ دلار) خریداری کنند، و برای نسخه بدون قرارداد آن باید چیزی حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ دلار بپردازند.
 
شما کدام یک را انتخاب می‌کنید؟ گلکسی‌نوت ۴ یا آیفون ۶ پلاس؟

عباس واحدی

برگرفته از
عرضه گلکسی‌نوت ۴
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “عرضه گلکسی‌نوت ۴ از ۲۲ مهرماه در آمریکا”