استقبال مایکروسافت از مشکلات iOS 8، افزایش دوبرابری حجم اکانت وان‌درایو

نویسنده:

۰۴:۱۴:۱۷

مایکروسافت برای حل مشکل کاربرانی که نمی دانستند فایلهای مهم خود را به کجا منتقل کنند تا بتوانند آخرین نسخه سیستم‌عامل آی‌اواس را نصب کنند، امروز اعلام کرد که فضای ذخیره‌سازی رایگان وان‌درایو را دو برابر کرده و به ۳۰ گیگابایت ارتقا می‌دهد. 
 
داگلاس پیرس مدیر برنامه وان‌درایو می‌گوید:  «ما اخبار و اتفاقات عرضه آیفون‌های جدید و سیستم‌عامل تازه اپل را دنبال می‌کنیم و می‌خواهیم همین الان فضای ذخیره‌سازی بیشتری در اختیار کاربران بگذاریم. به گمانم هنگام نصب iOS 8 بر روی آیفون ۶ خود، خرسند شوید که فضای ذخیره‌سازی رایگان بیشتری در اختیار دارید.»
 
البته این پیشنهاد سخاوتمندانه تنها تا پایان سپتامبر (۱۰ روز دیگر) معتبر است. مایکروسافت برای افزایش استقبال از سرویس‌های مهجور وان‌درایو، جایزه بابت فعال سازی قابلیت آپلود عکس در اسمارت‌فونها را از ۳ گیگابایت به ۱۵ گیگابایت افزایش داده است. 
 
پیرس می‌گوید: «برای کسانی که خود را آماده ارتقا به آی‌اواس ۸ می‌کنند، این بدان معنی است که نیازی نیست بسیاری از اپلیکیشنها و عکسهای شان را پاک کنند.»
 
برخی آپدیتهای آی‌اواس ۸ به بیش از ۷ گیگابایت فضای خالی بر روی آیفون و آیپد نیاز دارند. لذا کاربران مجبورند بسیاری از عکسها و اپ‌های شان را پاک کنند تا فضای کافی برای دانلود و نصب نسخه جدید سیستم‌عامل داشته باشند. در این میان مایکروسافت هم با زرنگی هرچه تمام کاربران آیفون های ۶ و پایین تر با حافظه داخلی ۱۶ گیگابایتی را هدف قرار داده است. 
 
کاربران اندروید و ویندوزفون هم که پیش از این وان‌درایو را روی اسمارت‌فون خود فعال کرده و قابلیت camera roll backup را فعال کرده باشند، به صورت خودکار ارتقا ۱۵ گیگابایتی وان‌درایو شامل حالشان خواهد شد. اگر هم تاکنون از این اپلیکیشن استفاده نکرده‌اید، تا پایان سپتامبر فرصت دارید وان‌درایو را نصب کرده و قابلیت camera roll backup را در آن فعال کنید، تا یک اکانت رایگان ۳۰ گیگابایتی برای ذخیره‌سازی ابری در دسترس داشته باشید.
 
وان‌درایو برای آی‌اواس
وان درایو برای ویندوزفون
وان درایو برای اندروید
 

عباس واحدی

برگرفته از
OneDrive
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “استقبال مایکروسافت از مشکلات iOS 8، افزایش دوبرابری حجم اکانت وان‌درایو”