[باکس آفیس] سبقت ماشین‌ها از زن شگفت انگیز

نویسنده:

۰۹:۵۸:۱۳

هفته‌ی گذشته قسمت سوم انیمیشن پرطرفدار “ماشین ها” به روی پرده آمد و توانست با ۵۳ میلیون دلار رتبه‌ی نخست را از چنگ “واندروومن” بیرون آورد. این انیمیشن با بودجه‌ی ۱۷۵ میلیون دلاری موفق شده میانگین نمره قابل قبول ۶٫۲ را از  منتقدین کسب کند. “ماشین ها ۳” به کارگردانی برایان فی ساخته شده و همانند قسمت های پیشین نام اوون ویلسون، کریستلا آلونزو و لری کیبل گای در میان صداپیشگان آن دیده می‌شود.

فیلم ابرقهرمانی “واندروومن” با بازی گال گادوت سرانجام در سومین هفته اکرانش صدر جدول را واگذار کرد و با ۴۰ میلیون دلار در رتبه‌ی دوم نشست. تاکنون مجموع فروش این فیلم در سراسر جهان به ۵۷۲ میلیون دلار رسیده و انتظار می‌رود در نهایت این رقم دست کم از مرز ۸۰۰ میلیون دلار گذر کند که رقم مناسبی برای تضمین قسمت های آتی این فیلم خواهد بود.

رتبه‌ی سوم این هفته با ۲۷ میلیون دلار به فیلم تازه اکران شده “همه نگاه ها به من” رسید. این فیلم که با هزینه ۴۰ میلیون دلاری تولید شده زندگینامه خواننده رپ و هیپ هاپ آمریکایی، توپک شکور را به تصویر می‌کشد.

ناکامی های “مومیایی” به کارگردانی الکس کورتزمن همچنان ادامه دارد. این فیلم پر هزینه با بازی تام کروز دومین هفته اکرانش را با ۱۴ میلیون دلار در رتبه‌ی چهارم به پایان رساند تا سرمایه‌گذاران آن دیگر امیدی به فروش مناسب در ایالات متحده نداشته باشند. البته فروش جهانی این فیلم در دو هفته‌ی نخست به رقم قابل قبول ۲۳۹ میلیون دلار رسیده که اگر این روند ادامه پیدا کند می تواند جلوی زیان پروژه را بگیرد.

فیلم ترسناک “۴۷ متر پایین” و کمدی “شب سخت” دیگر فیلم‌هایی بودند که هفته‌ی گذشته به صورت گسترده به روی پرده آمدند که به ترتیب در رتبه‌های پنجم و هفتم جای گرفتند.

این هفته منتظر اکران چه فیلمی باشیم؟
پنجمین قسمت از مجموعه فیلم‌های علمی‌تخیلی “ترنسفورمرز” با نام “آخرین شوالیه” این هفته اکران خود را آغاز می‌کند. در این فیلم به کارگردانی مایکل بی هنرمندانی چون مارک والبرگ، آنتونی هاپکینز، جاش دوهامل و استنلی توچی  ایفای نقش کرده‌اند. تهیه‌کنندگان پروژه از هم‌اکنون تاریخ ۸ ژوئن ۲۰۱۸ را برای اکران یک اسپین آف و ۲۸ ژوئن ۲۰۱۹ را برای اکران قسمت ششم انتخاب کرده‌اند که نشان از اطمینان آنها به ادامه موفقیت های مجموعه “ترنسفورمرز” دارد.

برگرفته از
tinyz
لینک کوتاه

دیدگاه