انتخاب اپل به عنوان جذابترین برند انگلیس برای سومین سال متوالی

نویسنده:

۰۷:۱۵:۳۳

اما علی‌رغم تمام این حرفهای مربوط و نامربوط، اپل همچنان با گامهایی محکم و استوار درآمدهایش را افزایش می‌دهد. و هرگاه ابزار جدیدی را عرضه می‌کند، کشش و تقاضای شدید مشتریانی از تمام سنین را در پی دارد. به گونه‌ای که برخی افراد برای اینکه اولین دارندگان این محصولات باشند، روزها و شبها را در صف می‌گذرانند.
 
آنها که مصرانه معتقدند اپل دیگر آن جلوه و شکوه گذشته را ندارد، شاید اکنون باید اندکی در قضاوت‌شان تجدید نظر کنند. اپل امروز اعلام کرد در هفته اول فروش آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس (که تنها ۳ روز طول کشید) ۱۰ میلیون دستگاه فروخته است. این شرکت همچنین برای سومین سال متوالی توانسته با شکست استون‌مارتین و نایک، عنوان «جذابترین برند انگلیس» را از آن خود کند.
 
سایت UK CoolBrands بر اساس رای مردم عادی، نظرات افراد متخصص و همچنین افراد مشهور (مانند طراحان مد، بازیگران، خوانندگان و مدلها) هر ساله جذاب‌ترین نشانهای تجاری انگلیس را انتخاب می‌کند.
 
البته گوگل هم با فاصله‌ای نه چندان زیاد با اپل، جایگاه ششم را در لیست CoolBrands از آن خود کرده است. یوتوب هم به عنوان یکی دیگر از برندهای گوگل، در این لیست مکان هفتم را دارد. اینستاگرام هم اولین سال است که در این لیست ظاهر شده و مقام ۱۴ را کسب نموده. البته توییتر نیز برای اولین بار از لیست ۲۰ برند برتر انگلیس به بیرون پرت شده است:
 
۱- اپل
۲- آستون‌مارتین
۳- نایک
۴- چنل
۵- گلتاستون‌بری
۶- گوگل
۷- یوتوب
۸- دام پریگنون
۹- رولکس
۱۰- نت‌فلیکس
۱۱- بنگ اند اولوفسن
۱۲- ری-بن
۱۳- الکساندر مک-کوین
۱۴- اینستاگرام
۱۵- باس
۱۶- لیبرتی
۱۷- سلفریجز
۱۸- سونی
۱۹- ویرجین آتلانتیک
۲۰- ستلا مک-کرتنی

عباس واحدی

برگرفته از
برند
لینک کوتاه

دیدگاه