مقایسه سرعت آیفون ۶ با تمام آیفونهای پیشین

نویسنده:

۱۰:۱۷:۵۶


اینکه ببینیم اپل از اولین آیفون در سال ۲۰۰۷ تا آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس چقدر سرعت گرفته، میتواند جذابیت خاص خود را داشته باشد. در واقع بهترین شکل برای نمایش این تحول و تکامل، آن است که یک تست سرعت میان تمام آیفون های اپل از ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۴ انجام دهیم. و بگذاریم آیفونها خودشان با خودشان مسابقه دهند.
 
این دقیقا همان کاری است که کانال یوتوب EverythingApplePro انجام داده و از آیفون اورجینال 2G تا آیفون 6 را در کنار هم قرار داده و سوت آغاز مسابقه را به صدا در آورده است.
 
البته این گروه برای تست سرعت آیفونها تنها به روشن کردن همزمان آنها و آزمون «زمان بالا آمدن» بسنده نکرده است و تست GeekBench 3 را هم روی هرکدام که امکان اجرای این اپلیکیشن را داشتهاند، انجام داده. بخش دیگری از این تست نیز سرعت باز کردن صفحات اینترنتی است. در تمام مراحل حواستان به آیفون 5S باشد که چطور مردانه میجنگد!
 
اگر چه تمام آیفونها از آیفون ۵ به بعد صاحب یک گیگابایت رم شدهاند، اما تست 3 GeekBench  نشان می‌دهد که آیفون 6 و آیفون 6 plus توانسته اند دو برابر سریعتر شوند. برای کسانی که همیشه برای مقایسه محصولات، به سراغ مشخصات فنی میروند، این تست نمونه جالبی است که گاهی اعداد کاملا گمراه کننده خواهند بود!
 
عباس واحدی
برگرفته از
مقایسه
لینک کوتاه

دیدگاه