انتشار آهنگی جدید از «مایکل جکسون» و گروه «کویین»

نویسنده:

۱۱:۳۲:۳۷

مایکل جکسون و خواننده اصلی گروه کویین فردی مرکوری، این آهنگ که «There Must Be More Than This» نام دارد را در سال 1983 ضبط کرده‌اند. اما این آهنگ تا به حال ناتمام مانده است.
نسخه اصلی این آهنگ که تنها فردی مرکوری آن را اجرا می‌کند، در سال 1985 در آلبوم تکی مرکوری که "Mr. Bad Guy" نام داشت منتشر شد. حالا بعد از گذشت 3 دهه، ویلیام اوربیت(تهیه کننده آلبوم جدید کویین) این آهنگ را کامل کرده است و آن را به عنوان یکی از 3 آهنگی که تا به حال از گروه کویین منتشر نشده در آلبوم "Queen Forever" جای داده است.

اوربیت در توییتر خود گفته که صدای مایکل جکسون در این آهنگ حال و هوایی احساسی دارد و بسیار تأثیرگذار است.
با این حال مرکوری و جکسون هر دو درگذشته‌اند و این ممکن است گوش دادن به این آهنگ را دردناک و غم انگیز کند. فردی مرکوری(متولد سال 1954) خواننده گروه راک افسانه‌ای کویین بود و در نوامبر سال 1991 در اثر ابتلا به ایدز درگذشت.  در سال ۲۰۰۸، نویسندگان رولینگ استونز مرکوری را در جایگاه ۱۸ در فهرست ۱۰۰ خواننده برتر همه دوران‌ها قرار دادند.

مایکل جکسون که با نام شاه موسیقی پاپ شناخته می‌شود، در اواسط سال ۲۰۰۹ بر اثر تزریق بیش از حد داروی قوی بی‌هوشی پروپوفول توسط دکترش، در سن ۵۰ سالگی درگذشت. آهنگ‌های او پس از مرگش نیز همچنان در صدر جدول پرفروش‌ترین آهنگ‌ها قرار می‌گیرند.

پریا پورمند

برگرفته از
انتشار آهنگ
لینک کوتاه

دیدگاه