حضور «کالین فارل» در فصل جدید «True Detective»

نویسنده:

۱۲:۲۶:۱۸

 

شبکه تلویزیونی HBO روز سه شنبه لیست رسمی بازیگران حاضر در سریال و خط اصلی داستان را اعلام کرد: «سه افسر پلیس که باید با اتفاقات و توطئه‌های پیش آمده پس از یک پرونده قتل، دست و پنجه نرم کنند.» فارل در فصل دوم این سریال در نقش «رِی ولکورو»، کسی که وفاداریش در تبعیت از روسای فاسد خود در اداره پلیس و رئیس مافیایی که او برایش کار می‌کند دو پاره شده، بازی می‌کند. وینس وان نیز دز نقش «فرانک سمیون»، مجرمی که در خطر از دست دادن امپراتوری تبهکاری خود در پی به قتل رسیدن همکار کاری خود است، به ایفای نقش می‌پردازد.

هنوز برای دو نقش اصلی دیگر حاضر در این سریال هیچ اطلاعیه‌ای داده نشده است. نیک پیزولاتو کارگردان و نویسنده این سریال، در ماه ژوئن به حضور یک کاراکتر اصلی مونث در فصل دوم این سیال اشاره کرد که باعث پخش شایعه های بسیاری مبنی بر حضور جسیکا چستین و یا الیزابت ماس برای اجرای این نقش شد.

فصل دوم این سریال کوتاه با 8 قسمت، تولید را در اواخر پاییز امسال در کالیفرنیا آغاز و «جاستین لین» دو قسمت اول این مجموعه را کارگردانی خواهد کرد.
کنجکاوی در مورد بازیگران حاضر در فصل دوم این سریال با پایان فصل قبلی در ماه مارچ شروع شد و با نامزدی این سریال در 12 رشته مختلف برای دریافت جایزه اِمی شدت گرفت. این سریال در پایان موفق به دریافت یک جایزه اصلی اِمی شد که «کِری جوجی فوکوناگا» کارگردان این مجموعه آن را دریافت کرد.

در فصل قبلی این سریال، متیو مک کاناهی بازیگر برنده جایزه اسکار به ایفای نقش پرداخت و توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

پریا پورمند

برگرفته از
کالین فارل
لینک کوتاه

دیدگاه