عکس‌هایی از نیروی هوایی ارتش آمریکا

نویسنده:

۰۱:۵۰:۱۰


1.       پرسنل پرواز  C-17 Globemaster III در حال آماده شدن برای ماموریت سوخت‌گیری هوایی – 27 سپتامبر سال 2012 میلادی  در محل اتصال در چارلستون

2.       خلبان و کمک‌خلبان MC-130E Combat Talon پیش از بازنشستگی این هواپیماها، آخرین پرواز خود را با آنها انجام می‌دهند. 5 هواپیمای باقی‌مانده MC-130s در نیروی هوایی آمریکا به  پایگاه هوایی Eglin تعلق داشت.

3.       هواپیمای F-35 در حال تکمیل تست پرواز در شب. این هواپیما در حال آزمایش برای بررسی توان پرواز و امنیت جت‌ها است. این در حالی است که خلبان هیچ منبع اطلاعاتی خارجی ندارد و پروسه پرواز با کمک ماهواره هواشناسی انجام می‌شود. این آزمایش‌ها نشان داد، F-35 از هر شش پرواز شبانه، 5 تای آن را با موفقیت انجام می‌دهد.

4.       هواپیمای F-22 Raptor در حال بازگشت از ماموریت آموزشی بر فراز نیومکزیکو. Raptor به پایگاه هوایی Holloman تعلق دارد.

5.       خلبان جاستین گوردون با چتر خود در پایگاه هوایی Spangdahlem در آلمان فرود آمده است.  

6.       اندرو گراوت در حال راه رفتن روی سقف هواپیمای C-17 Globemaster III برای چک کردن‌های معمولی امنیت در پایگاه چارلستون. نخستین هواپیمای C-17 در سال 1993 میلادی وارد این پایگاه شد.

7.       آریمان پدرو رودریگرز، در حال تماشای فرود نیروهای خود در پایگاه ارتشی Lewis-McChord است. آنها در عملیات آموزشی از ارتفاع 13 هزار پایی با چترهای پاراشوتینگ خود در این پایگاه فرود آمده‌اند.

8.       هواپيماى قاره پيماى استراتژيکى بمب افکن 8 موتوره B-52  نیروی ارتش هوایی آمریکا  در حال رژه هوایی بر فراز پایگاه هوایی Barksdale. یک فالکون F-16 در نوک این چیدمان هوایی قرار دارد.

9.       فالکون‌های جنگی F-16 – پایگاه Kunsan در کره جنوبی

10.   B-2 Spirit در حال پرواز بر فراز طاق دروازه سنت‌لویی

11.   هواپیماهای USAF در حال پرواز بر فراز آتش‌سوزی‌های نفتی کویت که توسط نیروهای عراقی برپا شده بود، در حال پرواز هستند. این عکس به سال 1991 میلادی و عملیات Desert Storm تعلق دارد.

12.   پرسنل پرواز در حال کنترل هواپیماها برای تکمیل عملیات سوخت‌گیری هوایی

13.   هواپیمای Thunderbirds Diamond Formation در حال انجام تمرین حمله هوایی بر فراز نوادا

14.   یکی از هواپیماهای حاضر در عملیات سوخت‌گیری با C-17 Globemaster III

15.   هواپیماهای  C-130 Hercules در پایگاه هوایی Yokota در ژاپن

فروغ بیداری

برگرفته از
نیروی هوایی ارتش آمریکا
لینک کوتاه