دردسرهای یک سیستم‌عامل؛ اپل: از iOS 8.0.1 به iOS 8.0 برگشته و منتظر 8.0.2 باشید!

نویسنده:

۰۹:۰۶:۵۵

اگر شما هم جزو آن دسته از دارندگان ابزارهای اپلی هستید که دستگاه خود را به نسخه 8.0.1 آپدیت کرده و دچار مشکل شده‌اید، بهتر است که نصیحت اپل را شنیده و ابزار اپلی خود را به همان نسخه 8.0 داون‌گرید کنید. زیرا اپل مشغول حل ایرادات این آپدیت است و قرار است طی چند روز دیگر مشکل برطرف شده و آپدیت جدید عرضه شود.  اپل می‌گوید:
 
«ما در حال کار بر روی آپدیت ۸.۰.۱ هستیم که باعث شده کاربران آیفون ۶ و ۶ پلاس در عملکرد تاچ‌آی‌دی دچار مشکل شده و آنتن خود را از دست بدهند. کاربرانی که دچار مشکل شده‌اند، بهتر است همان نسخه iOS 8 را دوباره نصب کنند. اطلاعات لازم برای این کار در http://support.apple.com/kb/HT6487 قرار دارد. بابت این دردسر بزرگ از تمام کاربرانی که درگیر آن بوده‌اند عذرخواهی می‌کنیم. برای حل این مشکل، iOS 8.0.2 را طی چند روز آینده عرضه خواهیم کرد.»
 
iOS 8.0.1 روز گذشته عرضه شده و به سرعت روی آیفون‌های ۶ و ۶ پلاس نصب شد. اما این آپدیت باعث مشکل در عملکرد سنسور تاچ آی‌دی شده و آنتن دستگاه را قطع می‌کند. این آپدیت قرار بود برخی مشکلات اپلیکیشن‌های HealthKit را حل کرده و پایداری مدلهای آیفون ۶ را بالا ببرد.

عباس واحدی

برگرفته از
iOS 8
لینک کوتاه

دیدگاه