[باکس آفیس] محبوبیت منِ نفرت‌انگیز!

نویسنده:

۱۰:۰۳:۰۳

سومین قسمت انیمیشن “منِ نفرت‌انگیز” با شخصیت‌ها و مینیون‌های پرطرفدارش این هفته به روی پرده‌ی سینماهای آمریکای شمالی آمد و موفق شد با ۷۵ میلیون دلار بدون رقیب صدر جدول را به نام خود ثبت کند. گفتنی است قسمت دوم “مینیون‌ها” نیز در دست تولید مى باشد و سوم ژولای ۲۰۲۰ به روی پرده خواهد آمد.

فیلم اکشن Baby Driver به کارگردانی ادگار رایت دیگر فیلمی بود که این هفته به جمع فیلم‌های روی پرده اضافه شد که با ۲۱ میلیون دلار در رتبه‌ی دوم قرار گرفت. در این فیلم انسل الگورت، لیلی جیمز، جیمی فاکس و کوین اسپیسی ایفای نقش کرده‌اند.

فروش پنجمین قسمت از سری فیلم‌های “ترنسفورمرز” با نام “آخرین شوالیه” با کاهش قابل توجه ۶۲درصدی همراه بود که این فیلم را در دومین هفته‌ی اکرانش با ۱۷ میلیون دلار در رتبه‌ی سوم قرار داد. مجموع فروش این فیلم در سراسر جهان تاکنون به ۴۳۰ میلیون دلار رسیده است.

رتبه‌ی چهارم و پنجم هفته‌ی گذشته به “واندر وومن” و “ماشین‌ها ۳” رسید که موفق شده‌اند مجموع فروش خود در سراسر جهان را به ترتیب به ۷۰۸ و ۱۷۴ میلیون دلار برسانند. کمدی The House با بازی ویل فرل و امی پوئلر نیز این هفته اکران خود را آغاز کرد و با ۹ میلیون دلار رتبه‌ی ششم را به دست آورد.

 

این هفته منتظر اکران چه فیلم‌هایی باشیم؟ سرانجام نخستین نسخه‌ی مارول از فیلم “اسپایدرمن” با نام “Spider-Man: Homecoming” این هفته به روی پرده خواهد آمد. در این فیلم تام هالند در نقش اسپایدرمن، رابرت داونی‌جونیور در نقش مرد آهنى و مایکل کیتن در نقش ولچر ظاهر شده‌اند.

برگرفته از
tinyz
لینک کوتاه