نوکیا ۶ در ماه ژوئیه با قیمتی معادل ۲۲۹ دلار وارد بازار آمریکا می‌شود

نویسنده:

۰۴:۵۹:۴۱

HMD Global که شرکت مالک حقوق ساخت تلفن‌های هوشمند برند نوکیا است در طی سال جاری اعلام کرده بود که تلفن‌های جدید اندریدی نوکیا را در آمریکا رو نمایی خواهد کرد. اکنون ما اطلاعات بیشتری در رابطه با اولین گوشی نوکیا داریم: نوکیا ۶ که تا ماه ژوئیه با قیمتی معادل ۲۲۹ دلار در دسترس قرار خواهد گرفت.

انحصاراً از طریق آمازون قابل خریداری خواهد بود.

نوکیا ۶ بزرگ‌ترین گوشی اندرویدی در بین سه گوشی‌ای است که HMD Global در کنگره جهانی موبایل اعلام کرده است و دارای نمایشگری ۵٫۵ اینچی با کیفیت ۱۰۸۰×۱۹۲۰، پردازنده Qualcomm Snapdragon 430، رم ۳ گیگابایتی، حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی و امکان افزودن microSD است. از نظر نرم‌افزاری دارای اندرید Nougat در خالص‌ترین حالت آن است، بدان معنا که هیچ نرم‌افزار یا پوسته‌ای اضافه در بر نخواهد داشت. علاوه بر آن درحالی‌که مشخصه‌های این گوشی در سطحی متوسط قرار دارند، این گوشی توسط بدنه‌ای فلز یکپارچه‌ای ساخته شده از یک تکه آلومینیوم طراحی شده است.به گفته HMD گوشی نوکیا ۶ تنها از ۴G LTE برای مشتریان T-Mobile پشتیبانی خواهد کرد. خدمات شرکت AT&T نیز تا حدودی پشتیبانی می‌شود، اما شبکه‌های CDMA شرکت‌های Sprint و Verizon اصلاً تحت پوشش قرار نخواهند گرفت.

نوکیا ۶ به صورت انحصاری از اوایل ماه ژوئیه در سایت آمازون، به رنگ‌های مشکی مات و نقره‌ای در دسترس خواهد بود. علاوه بر آن رنگ‌های مسی و آبی ملایم آن در تابستان در دسترس قرار خواهند گرفت. درحالی‌که HMD قول داده است که گوشی‌های کوچک‌تر نوکیا ۵ و نوکیا ۳ نیز وارد بازار آمریکا خواهند شد، اما هنوز اخباری در رابطه با زمان این اتفاق در دسترس نیست.

برگرفته از
theverge
لینک کوتاه

دیدگاه