میتوانید قایق سرعتی Aventador SV لامبورگینی را بخرید

نویسنده:

۰۸:۵۳:۲۳

آیا میخواهید ۲ میلیون پوند خرج کنید؟ این قایق ۲۳۰۰ اسب بخاری دیوانه کننده را بخرید !!

امروز میخواهیم چیزی متفاوت را به شما معرفی کنیم.

اول این که شما یک لامبورگینی Aventador SV Roadster به رنگ سبز کمرنگ با نگاره های بسیار بزرگ SV بر روی آن خواهید داشت که دارای چرخ های  centre-lock و یک اگزوز بسیار بزرگ است. و نیازی به اشاره به توان ۷۵۰ اسب بخاری و حداکثر سرعت ۳۵۰ کیلومتری آن در حالت استاندارد نیست.

اما این فقط نصف ماجراست. نصف دیگر آن یک قایق سرعتی است. قایقی که هر سانتی متر از آن مطابق با Aventador طراحی شده است.

اول آن که با رنگ مشابه رنگ آمیزی شده است. دارای اتصالات فیبر کربنی است. قدرتی بالغ بر ۱۳۵۰ اسب بخار که البته در صورت استفاده از سوخت مسابقه ای به ۱۵۵۰ اسب بخار میرسد، دارد. حداکثر سرعت آن ۲۹۰ کیلومتر بر ساعت است. سرعت آن در آب بسیار بیشتر از قایق آستون مارتین است.

این قایق مخصوصا به نحوی طراحی شده است که مشابه با خودروی هم ذات خود به نظر برسد. چرغ های آن مانند چراغهای خودروی لامبورگینی است که قمیت آن بالغ بر ۲۰۰۰۰ دلار است. داخل آن از فرمان آوانتادور استفاده شده است و این درحالی است که بر اساس تبلیغات  “تمام کلیدهای لامبورگینی برای شرایط دریایی آماده شده اند”.

همچنین یک استریو ۲۵۰۰۰ دلاری و ۱۰۰۰۰ ال ای دی زیر آب دارد که احتمالا برای جذب موجودات دریایی برای جهت تغذیه از پلانگتونها مؤثر است. که این کار برای کمک در ماهیگیری طی شب کارآمد خواهد بود.

احتمالا انتظار دارید که این جفت هزینه بالایی در پی داشته باشند. و البته درست است، قیمت آن ها ۲۱۹۹۰۰۰ دلار معادل با ۱٫۷۵ میلیون پوند است.


برگرفته از
topgear
لینک کوتاه