انتشار تریلر «Big Hero 6» انیمیشن جدید دیسنی + ویدیو

نویسنده:

۱۱:۲۴:۴۲

 

Big Hero 6 انیمیشن جدید دیسنی اقتباسی از یکی داستان های مصور شرکت ماروِل کمیکس است و در این تریلر سینمایی جدید ما ایده ای بهتری در مورد داستان کلی و برادر در ظاهر درگذشته «هیرو هامادا» شخصیت اصلی داستان، که روبات باسلوق مانند و نرمی به نام بِیمکس(Baymax) را ساخته و همچنین تیم ابرقهرمانان و دشمن اصلی فیلم، پیدا می کنیم.
همچنین در این تریلر جدید انیمیشن بسیار زیبای فیلم هم نظر را به خود جلب می کند و به نظر می‌رسد که استودیو دیسنی انیمیشن موفق دیگری را با شخصیت های با نمک و جذابی مانند انیمیشن «یخزده»(Frozen-که زمستان سال پیش اکران شد) روانه سینماها خواهد کرد.

Big Hero 6 به طور مشترک توسط دان هال(وینی پو) و کریس ویلیامز(بولت) کارگردانی شده و فیلمنامه آن توسط جوردن رابرتز(3,2,1…Frankie Go Boom) بر اساس داستان مصوری از شرکت ماروِل با همین نام نوشته شده است. Big Hero 6 اولین پروژه مشترک استودیو انیمیشن دیسنی و ماروِل به حساب می آید.
این انیمیشن داستان پسر نابغه ای به نام هیرو هامادا را روایت می کند که با کمک یار وفادار خود روباتی به اسم بیمکس و گروهی نوجوان که برای اولین بار است تصمیم به مبارزه با جرم و جنایت گرفته اند، برای جلوگیری از نابودی شهرش در تلاش است.

Big Hero 6 در هفتم نوامبر امسال در سینماهای سراسر جهان به نمایش در می آید.
 

پریا پورمند

برگرفته از
Big Hero 6
لینک کوتاه

دیدگاه