راهنمای فروش سگ‌ها در قالب تصاویر کارتونی

نویسنده:

۰۴:۰۶:۴۴


راهنمای مصور جدیدی مربوط به 100 نوع نژاد سگ و پرورش نژادهای آنان، که با چشم عاشق واقعی سگ‌ها کشیده شده است، ارائه شده است. از نژاد "Boxer" تا "collie" و "Basset Hound"، اینجا به دیدار با برخی از دوستان چهار پا در غالب تصویر کارتونی می‌رویم.

 

سگ تازی افغان (Afghan Hound): سگی بلند، ظریف با رفتاری خوب، و بینایی عالی می‌باشد. کمی تمایل به کناره ‌گیری و نیاز شدید به شامپو دارد. (بیگودی اختیاری می‌باشد).

Basset Hound: غمگین، سگی کنجکاو با طبیعتی بازیگوش، پتانسیل سرکشی و تمایل به ریاست مابی دارد.

Bearded Collie: دارای موی بلند، شاد و با محبت است؛ مثل یک هیپی زندگی می‌کند.

لابرادور سیاه (Black Labrador): عمیقا با محبت، ملایم و آرام، با تمایل شدید به خوردن هر چیز که در دید دارد، شما می‌توانید ساعت‌ها از تماشای آن‌ها با تعقیب توپ تنیس در آب سرگرم شوید. سن آن‌ها که کمی بالا رفت، ممکن است چاق شوند. دستگاه تردمیل می‌تواند این گونه مسائل را حل کند.

Border terrier: یک نژاد کوچک با پاهای بلند، بی‌قرار و قوی.

لابرادور قهوه‌ای (Brown Labrador): برای کمی چاق‌تر و احمق‌تر بودن از همتایان سیاه خود شهرت دارند. در تمیز کردن کف آشپزخانه بسیار خوب و عالی هستند. با لیسیدن کف بشقاب می‌توانند آن را بیش از حد معمول برایتان تمیز کنند.

Boxer: هر چند باکسر خیلی خوشحال است اما در عین حال او یک دلقک خشن و بی‌ادب نیز می‌باشد. شایعه شده است که در لندن در برخی از غرفه‌ها بر دو پا، با پوشیدن لباس به عنوان پلیس خود را پنهان می‌کند.

Chow Chow: یک سگ چینی.

Dachshund: یک سگ خیلی دوست‌داشتنی، توام با عشق و کنجکاوی. کمی عصبی است، و بخش بزرگی از روز را صرف نگرانی‌های خود خواهد کرد.

بولداگ فرانسوی (French Bulldog): مانند یک بولداگ است، اما شیک‌تر!

German Shepherd: کماندوی سگ‌های جهان. احتمالا محبوب‌ترین نژاد می‌باشد. دوستی بزرگ، دشمنی توانمند؛ که دلیل این‌که چرا تقریبا 50000 تا از آن‌ها را برای ارتش آلمان در جنگ جهانی اول استفاده کرده بودند را توضیح می‌دهد.

Pomeranian: این پشمالو کوچک زمانی سگی برای حمل سورتمه در قطب شمال بوده است. صاحبان مشهور آن ملکه ویکتوریا، میکل آنژ و اسحاق نیوتن بوده‌اند!

Pug: خوشحال، مهربان و بازیگوش. به طور کامل شما را در طلسم خود خواهد داشت، حداقل تا زمانی که شروع به عطسه، خرناس و خروپف نکرده است.

Schnauzer: حامی بزرگ، به معنای واقعی سیبیل می‌باشد. جنس مونث از این نژاد کمی در مورد این مسئله خجالت می‌کشد.

Springer Spaniel: کاملا دیوانه است؛ به شدت هوشمند یا به طور کامل احمق است.

گربه: از این کتاب متنفرم.


یاسمن فراهانی فر

برگرفته از
تصاویر کارتونی
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “راهنمای فروش سگ‌ها در قالب تصاویر کارتونی”