اندازه‌گیری دقیق میزان خمش آیفون و رقبا توسط نشریه Consumer Reports + ویدیو

نویسنده:

۰۵:۲۴:۵۵


متخصصان کنجکاو این موسسه اتاق شکنجه اختصاصی برای آیفون‌های جدید و تعدادی دیگر از رقبا تشکیل داده‌اند تا میزان دقت آزمایشگاه سری اپل و البته ادعاهای اینترنتی را بیازمایند. در ویدیوی منتشر شده توسط این نشریه به خوبی شیوه آزمون و نتایج کسب شده از آن قابل مشاهده هستند.
 
نکته جالب این آزمون، استحکام بهتر آیفون ۶ پلاس نسبت به آیفون ۶ است. در حالی که آیفون  ۶ تنها قادر به تحمل ۳۱.۷ کیلوگرم فشار است، آیفون ۶ پلاس می‌تواند تا ۴۰.۸ کیلوگرم فشار را تاب بیاورد. البته میزان تحمل فشار اعلام شده از سوی اپل برای هر دو دستگاه ۲۵ کیلوگرم بوده‌است.
 

همان‌طور که آزمون‌های دم دستی و غیردقیق هم نشان داده بود، گلکسی نوت ۳ سامسونگ بسیار محکم تر از آیفون ها بوده و قادر است تا ۶۸ کیلوگرم فشار را تحمل کند.  در این میان، گروه دیگری باز هم سراغ تست آیفون ۶ با دقت بسیار کمتر و فشار دست رفتند و دریافتند که موتو ایکس گوگل بسیار مستحکم‌تر از آیفون‌های تازه وارد است. 
 

 

شما چطور؟ هنوز تست شخصی خودتان را درباره Bendgate انجام نداده‌اید؟
 

عباس واحدی

برگرفته از
اندازه‌گیری دقیق میزان خمش
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “اندازه‌گیری دقیق میزان خمش آیفون و رقبا توسط نشریه Consumer Reports + ویدیو”
  1. تست شخصی ؟؟؟!!! حاصل 6 ماه تحقیق و 1 سال پس اندازم شده یه نکسوس5 … با ما ازین شوخیا نکن سالار
    اونایی هم که این بلا سرشون اومده حقشونه به 2 دلیل : پول داری بیش از حد ( آقا بخدا 3.5 میلیون خیلی پوله برای یه گوشی ) و گزینه 2 هم کشتی گرفتن با گوشی بدلیل غرور فراوان بخاطر داشتن یک آیفون 6 !!!