فروش جواهر «پروانه بالرین» توسط سیندی چائو و سارا جسیکا پارکر

نویسنده:

۰۷:۲۷:۴۱

 
این قطعه جواهر به نام "پروانه بالرین"، توسط طراح جواهرات "سیندی چائو" (Cindy Chao) و بازیگر "سارا جسیکا پارکر" (Sarah Jessica Parker) طراحی شده است و در تاریخ 24 سپتامبر 2014 در حراج سوتبی (Sotheby) در نیویورک برای کمک به باله این شهر به حراج گذاشته‌ شد.

این دو پس از دیدار در نمایشگاه شاهکار چائو در پکن در سال 2011 با هم دوست شدند؛ و هنگامی که پارکر به عنوان مهمان افتخاری در مراسم افتتاحیه بوتیک پکن چائو در سال 2012 حضور پیدا کرد، آن‌ها با هم تصمیم به همکاری در یک قطعه جواهر زیبا را گرفتند. نه فقط یک قطعه جواهر معمولی، بلکه جواهری بسیار پرطرفدار و شاهکار از "Black Label Masterpieces"، نمایشی از پروانه‌ای منحصر به فرد که او هرساله از 2008 به عنوان "نماد دگردیسی او به عنوان یک هنرمند" طراحی و منتشر می‌شود.

پس از دو سال طراحی، بررسی و انتخاب سنگ‌های قیمتی، از قطعه نهایی در موسسه طراحی لباس و مد پاریس در هفته مد در ماه جولای پرده برداری شد. "پروانه بالرین" یک سنجاق سینه 18 قیراط طلا با عیار 26.27 همراه با الماس کوسنی شکل قهوه‌ای، سه تکه الماس قهوه‌ای زبر و سه قطعه مروارید صدف حلزونی می‌باشد.

یاسمن فراهانی فرد
برگرفته از
پروانه بالرین
لینک کوتاه

دیدگاه