«کاپیتان کِرک» قدیمی بار دیگر به «پیشتازان فضا» بازمی‌گردد!

نویسنده:

۱۰:۰۰:۵۹

بر طبق گزارش های منتشر شده، «روبرتو اورکی» نویسنده فیلمنامه این فیلم جدید صحنه ای را نوشته است که در آن ویلیام شتنر و لئونارد نیموی(بازیگران اصلی پیشتازان فضا) بار دیگر در کنار هم به عنوان کاپیتان کرک و همکارش اسپاک به ایفای نقش می‌پردازند. آخرین همکاری این دو بازیگر به سال 1991 و فیلم « Star Trek VI: The Undiscovered Country» بازمی‌گردد.

ویلیام شتنر علاقه خود برای حضور در فیلم های پیشتازان فضا را از سال 2009 که اولین فیلم جدید از این مجموعه(با کارگردانی جی.جی آبرامز) اکران شد، اعلام کرده است. لئونارد نیموی بازیگر قدیمی نقش «اسپاک»، در هر دو فیلم (2009)Star Trek و (2013)Star Trek Into Darkness حضور داشته و به نظر می رسد که این موضوع اشتیاق شتنر برای حضور در این فیلم ها را بار دیگر شعله ور کرده است.
برای حضور شتنر در فیلم های قبلی پیشتازان فضا تلاش هایی شده بود که در آن کرک و اسپاک قدیمی بار دیگر در کنار یکدیگر به عنوان دو دوست ظاهر می شوند ولی جی.جی آبرامز و نویسنده فیلمنامه تصمیم گرفتند که این صحنه ها را حذف کنند تا به روند داستانی فیلم ها صدمه نخورد. بعد از آن ویلیام شتنر به بدگویی از جی.جی آبرامز در مصاحبه هایش پرداخت و از دیدن فیلم ها به طور کلی صرف نظر کرد. اما بعد از چندی شتنر با عذرخواهی از آبرامز، علاقه خود را به بازی در این فیلم اعلام کرد و به نظر می رسد که این بار روبرتو اورکی که نویسندگی و کارگردانی Star Trek 3 را بر عهده دارد، راهی برای حضور او در این فیلم ها پیدا کرده است.
 
پریا پورمند
 

برگرفته از
کاپیتان کِرک
لینک کوتاه

دیدگاه