دگرگونی کاراکتر «ملفیسنت»

نویسنده:

۱۲:۵۹:۰۳


اما این کاراکتر همیشه ظاهر شاهوار و متکبری که در انیمیشن زیبای خفته(محصول سال 1959) و یا اقباس زنده آن که امسال اکران شد را نداشته است. در واقع انیماتورهای شرکت دیسنی در ابتدا او را به صورت عجوزه ای زشت به تصویر درآورده بودند. کسی که چهره زیبا و شاهوار ملفیست را به وجود آورد «مارک دیویس» یکی از انیماتورهای دیسنی بود که با گذاشتن شاخ های شیطان گونه ملفیسنت ظاهر جدیدی به او داد.

در پکیج جدید بلو-ری «زیبای خفته» که به زودی به بازار خواهد آمد، قطعه انیمشن جدیدی که به عنوان یکی از چندید موارد اضافه ای که در این پکیج وجود دارد گنجانده شده است و ملفیسنت اولیه را به ما نشان می دهد. این ویدیو که از کنار هم گذاشتن طراحی های اولیه هنرمندان انیماتور و تصویرگر استودیو دیسنی تهیه شده، لحظه ای را نشان می دهد که این جادگر وارد قلعه شاه استفان می شود. در این ویدیو گروهی خفاش همراه ملفیسنت هستند و او چهره ای زشت و زاویه دار و چشمانی بزرگ و افتاده دارد. همچنین در ویدیو کوتاه نشان داده می شود که در ابتدا تصور نویسندگان از ملفیسنت متفاوت بوده و او قدرت های جادویی کمتری داشته و به جای ظاهر شدن در وسط سالن قلعه شاه استفان، او پیاده به سمت قلعه می رود.

پکیج بلو-ری/دی وی دی جدید زیبای خفته هفتم اکبر منتشر می شود و در آن بسیاری از صحنه های دیده نشده و جذابی از ساخت این انیمیشن کلاسیک گنجانده شده است.
 
پریا پورمند
 

برگرفته از
ملفیسنت
لینک کوتاه

دیدگاه