نامزدهای شصت‌ونهمین جوایز امی معرفی شدند

نویسنده:

۰۸:۰۳:۲۷

شب گذشته نامزدهای شصت‌ونهمین جوایز امی معرفی شدند که در میان برنامه‌های تلویزیونی، سریال کمدی Veep و مینی‌سریال Feud: Bette and Joan با کسب ده نامزدی پیشتاز شدند و پس از آن‌ها مینی‌سریال‌های Big Little Lies و The Night Of با کسب هشت نامزدی به دنبال آن‌ها قرار دارند.
گفتنی است پیمان معادی بازیگر سرشناس ایرانی در سریال The Night Of نقش مکمل را ایفا می‌کند که البته موفق نشد نام خود را به عنوان نامزد ثبت نماید.

سریال کمدی Veep سال گذشته نیز موفق شده بود جایزه‌ی بهترین سریال کمدی را بدست آورد و درخشش آن دور از انتظار نبود. اما جای خالی سریال “بازی تاج و تخت” که سال گذشته برنده‌ی بهترین سریال درام شده بود در میان نامزدها احساس می‌شود. از آن‌جایی که پخش فصل هفتم این سریال پرطرفدار نسبت به فصل‌های گذشته چند ماه تأخیر داشت نتوانست در بازه‌ی زمانی مورد بررسی جوایز امی قرار بگیرد و سال آینده مورد داوری قرار خواهد گرفت.

جوایز امی از سوی آکادمی هنر و دانش تلویزیونی آمریکا به بهترین تولیدات تلویزیونی انگلیسی زبان اهدا می‌شود و شصت‌ونهمین مراسم آن هفدهم سپتامبر در تالار میکروسافت لس‌انجلس با اجرای کمدین استیفن کولبرت برگزار می‌شود.

برگرفته از
tinyz
لینک کوتاه