بازنگری بر نیسان 370Z Nismo مدل ۲۰۱۴

نویسنده:

۱۲:۳۳:۱۴

ظاهر این اتومبیل را به مرور می‌پسندید. حتی با وجود آن که اسپویلر عجیبی در قسمت عقب قرار دارد، هنوز نمی‌توان گفت ظاهر این اتومبیل جالب است.
با این وجود، این اتومبیل برای کسانی که عمکلردی معمولی می‌خواهند، اتومبیل مناسبی است. قیمت این اتومبیل 46 هزار دلار است.
این اتومبیل برای رانندگی در جاده‌های خیس مناسب نیست. اما در جاده‌ی خشک، نشان داده است که همچنان یک ماشین اسپرت هیجان‌انگیز است. فرمان این اتومبیل حسی همانند اتومبیل Scion FR-S می‌دهد، اما ترمزهایش آن قدر خوب هستند که با پای راننده درجه‌بندی شوند.
شرکت نیسان از ابعاد این اتومبیل به خوبی بهره برده است. به طوری که یک فرد بلند قد به راحتی می‌تواند در این اتومبیل جای گیرد و احساس راحتی داشته باشد. فضاهایی در پشت صندلی‌ها قرار گرفته که به منظور قرار دادن وسایل تعبیه شده‌اند. صندوق عقب نیز فضای بزرگی دارد و شما می‌توانید به راحتی خرید دو هفته‌ی خانه را در آن جای دهید. از نظر امکانات نمی‌توان گفت امکانات قابل توجهی دارد، اما برای کسانی که دوست دارند فناوری بیشتری در اتومبیل داشته باشند، مدلی طراحی شده است که از فناوری‌های بیشتری بهره می‌برد.
انتظار می‌رفت که این اتومبیل احساس به روز بودن به شما بدهد، اما با توجه به قدرت 350 اسب بخار این اتومبیل، به نظر می‌رسد کمی کند است. 
پریا اقدامی
برگرفته از
نیسان 370Z Nismo
لینک کوتاه

دیدگاه