در جشن هفت سالگی ایرانسل شما هم جایزه بگیرید

نویسنده:

۰۸:۱۲:۱۴


٧ هفته مکالمه نامحدود رایگان

به مدت هفت هفته (٢٩مهر تا ١٧ آذر)، هر روز یک مشترک جدید ایرانسلی، شانس برنده شدن سیم کارت ایرانسل با شماره طلایی را خواهد داشت. این برندگان به مدت هفت هفته از مکالمه و پیامک، پیام چند رسانه‌ای ایرانسلی و GPRS نامحدود رایگان نیز بهره مند خواهند شد.

هدیه روز هفتم

در صورتی که در هفته بین هفت مشترکی باشید که بیشترین مکالمه داخل شبکه را داشته اند، در روز جمعه هفته بعد، می‌توانید به صورت نامحدود از خط ایرانسل خود استفاده کنید.
این پیشنهاد ویژه شامل مکالمه، پیامک ایرانسلی و اینترنت همراه رایگان در روز جمعه هفته بعد می‌باشند.

• مهلت استفاده از این طرح از ٢٩ مهر تا ١٧ آذر می باشد.
 

شارژ شگفت انگیز

مهلت استفاده از شارژ شگفت انگیز از تاریخ  ٢٩مهر تا ١٧ آذر، افزایش یافته است. شما می توانید تغییرات  را در جدول زیر مشاهده کنید.

مبلغ شارژ مدت اعتبار قبلی مدت اعتبار افزایش یافته
٥٠,٠٠٠ ریال
١٠ روز

١٥ روز

١٠٠,٠٠٠ ریال
١٥ روز

٢٠ روز
٢٠٠,٠٠٠ ریال
٢٠ روز
 ٢٥ روز


مسابقه پیامکی جشن هفت

شما مشترکین می توانید از ٢٩ مهر به مدت هفت هفته در مسابقه پیامکی «جشن هفت ایرانسل» شرکت کرده کرده و با کسب امتیاز بیشتر  شانس خود را برای برنده شدن در قرعه کشی یک دستگاه خودری پژو i٢٠٧ امتحان کنید. برای شروع کافیست haft را به شماره٧٣٧٧ ارسال کنید.

• برای اطلاع از امتیاز خود me را به شماره ٧٣٧٧ پیامک کنید.
• هزینه هر پیامک ٥٠٠ ریال است.

به هفت پیامک بزنید

شما مشترکین ایرانسل می توانید در روز تولد ایرانسل (٢٩ مهر) با ارسال یک پیامک به شماره ٧ یا ٧٠٠٠، به پاس سال هایی که عضو خانواده بزرگ ایرانسل بوده اید، از بسته پیام چندرسانه ای و پیامک رایگان هدیه برخوردار شوید.

– مهلت استفاده از بسته پیامک هدیه تا پایان روز ٢٩ مهر خواهد بود.

هدیه ویژه ٧ مشترک اولین هفت مشترک دائمی

اولین هفت مشترک حقیقی سیم کارت های دائمی ایرانسل که در شروع فعالیت ایرانسل اقدام به ثبت نام و فعال سازی سیم کارت خود کرده اند و همچنان عضو خانواده بزرگ ایرانسل می باشند، به مناسبت ٧ سالگی ایرانسل می توانند تا ٧٠٠٠ دقیقه مکالمه رایگان درون شبکهداشته باشند. همچنین به این مشترکین وفادار یک دستگاه گوشی موبایل هوشمند اهدا خواهد شد.

•  این هدیه ویژه تا هفت ماه (هر ماه ١٠٠٠ دقیقه) اعتبار خواهد داشت.

هدیه ویژه ٧ مشترک اولین هفت مشترک اعتباری

اولین هفت مشترک حقیقی سیم کارت های اعتباری ایرانسل که در شروع فعالیت ایرانسل اقدام به ثبت نام و فعال سازی سیم کارت خود کرده اند و همچنان عضو خانواده بزرگ ایرانسل می باشند ، به مناسبت ٧ سالگی ایرانسل می توانند تا ٧٠٠٠ دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه داشته باشند. همچنین به این مشترکین وفادار یک دستگاه گوشی موبایل هوشمند اهدا خواهد شد.

•  این هدیه ویژه تا هفت ماه (هر ماه ١٠٠٠ دقیقه)  اعتبار خواهد داشت.

برگرفته از
٢٩ مهر تا ١٧ آذر
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه